اظهارات جالب سرمربی گیتی پسند درباره قرنطینه خانگی

حمید بیغم سرمربی تیم فوتسال گیتی پسند درباره در خانه ماندن و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا اظهارات جالبی را انجام داد.

اظهارات جالب سرمربی  گیتی پسند درباره قرنطینه خانگی

پس از شیوع ویروس کرونا در بیشتر نقاط کشورمان و تعطیل شدن تمامی مسابقات ورزشی برخی از چهره‌های معروف ورزش کشورمان توصیه‌های جالبی را راجع به این ویروس انجام داده اند. به طوری که بیشتر آن‌ها از مردم خواسته اند این روز‌ها تا می‌توانند از خانه هایشان خارج نشده و با قرنطینه خانگی تا آن جا که می‌شود از شیوع این ویروس جلوگیری کنند. یکی از این افراد سرشناس حمید بیغم سرمربی تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان است.

بیغم در جدیدترین اظهار نظر خود درباره جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در کشورمان توصیه‌های جالبی را انجام داد. او در این مورد گفت: اگر بخواهم چند کلمه‌ای درباره ویروس کرونا صحبت کنم، باید بگویم که این ویروسی است که متاسفانه خیلی سریع در بیشتر کشور‌های جهان شیوع پیدا کرد و حدود ۴ ماه می‌شود که هنوز از بین نرفته و باعث به وجود آمدن بسیاری از مشکلات برای مردم دنیا شده است. ما در این زمینه ۲ وظیفه بسیار مهم داریم. اول این که توصیه‌های پزشکی را جدی بگیریم و بعد از آن بحث قرنطینه خانگی است که واقعا باید آن را هم جدی گرفت.

او افزود: هر چند قرنطینه خانگی برای ما مربیان کار بسیار سختی است، اما موقعیت بسیار خوبی است که می‌توانیم از آن به نحو احسن استفاده کنیم. من در این مدت سعی کرده ام فیلم بازی‌های فوتسال تیم‌های بزرگ دنیا را به خوبی تماشا کنم تا بتوانم نکات بیشتری را یاد بگیرم تا بعد از این که به امید خدا این ویروس ریشه کن شد بتوانم موثرتر و مفیدتر به دوران حرفه‌ای مربیگری خودم برگردم.

 

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها