پشت میز نشستن تنها هدف مدیران نباشد

پیشکوست باشگاه استقلال گفت: وقتی فوتبال تعطیل است همه به هم بی احترامی می‌کنند، اما اینکار قشنگ نیست.

پشت میز نشستن تنها هدف مدیران نباشد

علیرضا نیکبخت واحدی درباره اینکه آیا برای شکایت از باشگاه سرخ پوشان پاکدشت به فدراسیون فوتبال رفته بود، گفت: برای انجام کار شخصی به فدراسیون آمدم و دلیلی ندارد شکایت کنم.

او درباره اختلاف‌های اخیر امیر قلعه نویی و افشین پیروانی بیان کرد: به خدا از این موضوع خبر ندارم چراکه امروز (پنج شنبه) از شمال آمدم. پیروانی و قلعه نویی با هم کار کرده‌اند و این اتفاق قشنگ نیست. ما را با فوتبال سرگرم کرده‌اند و حالا که فوتبال نیست متاسفانه همه به هم بی‌احترامی می‌کنند. باید حرمت پیشکسوت را حفظ کنیم.

پیشکسوت سرخابی‌های پایتخت افزود: من هم گاهی اوقات تند رفته ام و به بزرگتر خودم بی‌احترامی کردم. البته این موضوع بی‌منظور بوده و عذرخواهی هم کرده ام.

نیکبخت درباره غیبتش در جلسه با احمد سعادتمند، مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: من دعوت بودم، اما قسمت نشد به جلسه بروم. یکی از دلایلی هم که نتوانستم به جلسه بروم بحث کرونا بود.

نیکبخت واحدی درباره شناخت خود از مدیرعامل جدید استقلال اظهار داشت: شناختی از او ندارم فقط مدیران عامل سابق را می‌شناسم. مانند آقایان فتح‌الله‌زاده و قریب. خیلی سال است به باشگاه استقلال نرفتم و حتی برای گرفتن طلبم هم به این باشگاه نرفتم و کسی دیگر را فرستادم. آن طلب را هم بخشیدم.

او ادامه داد: امیدوارم هر کسی به استقلال یا باشگاه دیگری می‌آید، تنها هدفش پشت میز نشستن نباشد، اما متاسفانه الان شرایط جوری شده که مدیران فقط برای یک سال می‌آیند در آن مدت هم برای بلندمدت سرمایه‌گذاری نمی‌کنند. آن‌ها فقط نتیجه‌گرا هستند و به همین دلیل فوتبال ما هیچ وقت پیشرفت نمی‌کند.

او درباره دلتنگی اش نسبت به فوتبال گفت: صد در صد به همین شکل است. مگر می‌شود آدم فوتبال بازی کند و دلش برای فوتبال تنگ نشود. به هر حال شرایط به این شکل رقم خورده و امیدوارم بتوانم در عرصه مربیگری موفق شوم.

نیکبخت درباره برنامه‌های آتی اش گفت: فعلا برنامه خاصی ندارم. در همان مدرسه فوتبال مان مشغول هستم.

او درباره دلیل جدایی ناگهانی اش از تیم سرخ پوشان بیان کرد: علت خاصی نداشت و با کسی مشکلی نداشتم. مدیریت باشگاه سرخ پوشان عالی بود و مشکلی هم بین من با رضا عنایتی نبود. به دلیل مسائل شخصی از این تیم جدا شدم.

نیکبخت درباره پست انتقادی فرشید اسماعیلی که سبب احضار او به کمیته انضباطی استقلال شده است بیان کرد: من این پست را ندیده ام.

 

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها