قنبرزاده: به نتیجه گرفتن تیم ملی در جام جهانی ۲۰۲۲ امیدوارم

از این بابت که رئیس جمهور موضوعات را تعقیب می‌کنند، خوشحالیم و دلگرمی و پشتوانه‌ای برای موفقیت تیم ملی خواهد بود.

نایب رئیس دوم فدراسیون فوتبال ابراز امیدواری کرد تیم ملی بتواند با همبستگی ایجاد شده در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر نتیجه بگیرد. 

منصور قنبرزاده درباره آخرین وضعیت تیم ملی فوتبال پیش از عزیمت به قطر برای شرکت در مسابقات جام جهانی، اظهار داشت: امروز شاهد بودید که رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی و اعضای هیئت رئیسه در خدمت دوستان بودند و آخرین تمرین تیم ملی را دیدند. وحدت، همدلی، نظم و دیسیپلینی که کی‌روش در تیم ملی ایجاد کرده، جای تشکر دارد. هم از او، مهدی تاج، کادر مدیریتی، سرپرست و ... که همبستگی ایجاد کردند، تشکر می‌کنم. با همبستگی که می‌بینیم، خیلی امیدوار هستم تیم ملی نتایج خوبی در جام جهانی رقم بزند و مردم را شاد کند.

وی در مورد شایعات در رابطه با لغو نشست خبری روز گذشته کارلوس کی‌روش تصریح کرد: چون از این موضوع اطلاعی ندارم، اجازه دهید اظهارنظر نکنم. اصحاب رسانه همیشه زحمت کشیده‌اند و از آنها می‌خواهیم در شرایط فعلی سوالات و صحبت‌های‌شان در فرایند همدلی برای تیم ملی باشد.

نایب رئیس دوم فدراسیون فوتبال در مورد وضعیت اسکان تیم ملی در قطر خاطرنشان کرد: طبق اطلاعاتی که به هیئت رئیسه واصل شده، مسئولان اجرایی با وجود زمان کم تمام تلاش خود را کردند و جای نگرانی برای اسکان تیم ملی نیست. مهدی تاج شخصا پای کار است و اتفاق افتاده که صبح به قطر رفته و شب برگشته تا همه چیز را رصد کند.

قنبرزاده در خصوص اینکه آیا کارلوس کی‌روش از امکانات و شرایط تیم ملی رضایت دارد؟ گفت: اگر بخواهیم با کشورهای اروپایی، آمریکایی، کره‌جنوبی و ... مقایسه کنیم، امکانات‌مان کمتر بوده است. تیم مدیریتی فدراسیون فوتبال هشتم شهریور آمد و دو روز بعد کادرفنی تیم ملی آمدند. آن چیزی که در حد توان بوده، انجام شده است. همانطور که کی‌روش گفت شاید همه چیز ایده‌آل نبوده باشد، اما طبق داشته‌های‌مان پیش رفت. فدراسیون فوتبال در حد امکانات خود کم نگذاشت. کی‌روش حق دارد چون انتظارش امکانات ایده‌آل است اما بارها خودش صحبت کرده و گفته در حد امکانات کشور راضی بوده است.

وی درباره اینکه محمد مهدی فروردین رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی اعلام کرده که اعضای تیم ملی به دیدار رئیس جمهور می‌روند، گفت: بله، نهاد ریاست جمهوری دعوتی داشتند و خوشحالیم که دعوت کرده‌اند. همانطور که آقای فروردین گفت اعضای تیم ملی در خدمت رئیس جمهور خواهند بود. از این بابت که رئیس جمهور موضوعات را تعقیب می‌کنند، خوشحالیم و دلگرمی و پشتوانه‌ای برای موفقیت تیم ملی خواهد بود.

 

وبگردی

    ارسال نظر

    یادداشت

    آخرین اخبار

    پربازدید ها