ماجرای کشف آدم فضایی یخ زده در روسیه چیست؟ + عکس

ادعای دیده شدن موجودات فضایی و خیالی در گوشه کنار دنیا بارها و بارها مطرح شده است ولی انتشار تصاویر و حتی ویدئوهای مختلف نتوانسته هنوز این مسئله را به طور قطعی ثابت کند.

ماجرای کشف آدم فضایی یخ زده در روسیه چیست؟ + عکس

ادعای دیده شدن موجودات فضایی و خیالی در گوشه کنار دنیا بارها و بارها مطرح شده است ولی انتشار تصاویر و حتی ویدئوهای مختلف نتوانسته هنوز این مسئله را به طور قطعی ثابت کند. چند روز پیش کلیپ و تصاویری مبنی بر کشف موجود فضایی یخ زده در یکی از دره های روسیه بازهم نظرها را به خود جلب کرد ، ماجرایی که واقعیت آن خیلی زود فاش شد

 

آدم-فضایی

آدم فضایی کشف شده در روسیه واقعیت دارد؟

انتشار ویدئویی از جسد موجود فضایی که میان برف ها کشف شده بود جنجالی در فضای مجازی به خصوص در کشور روسیه برپا کرد برای همین مسئولان مربوط این کشور برای روشن شدن واقعیت ماجرا وارد عمل شدند و به بررسی های دقیق ویدئویی پرداختند که میلیون ها بار دیده شده بود.

پشت پرده ی خبر و ویدئوی جنجالی روشن شد ، 2 دانش آموز روسی مسئول بودند تااین شایعه را چنان حقیقی جلوه دهند که میلیون ها کاربر را مجذوب سازند.

 

حقیقت آدم فضایی کشف شده در روسیه چه بود؟

براساس گزارشات این 2 دانش آموز بعداز شناسایی توسط پلیس اعتراف کردند که موجود شبیه به موجودات خیالی فضایی در ویدئو را با پوست مرغ و آشغال مواد غذایی درست کرده بودند اما هرگز فکر نمی کردند که هیچ یکی از میلیون ها بازدید کننده متوجه ساختگی بودن آن نشوند.

 

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها