شوخی زشت محسن تنابنده با دوقلوهای سریال پایتخت + فیلم

شوخی محسن تنابنده را با موهای مجتبی و و مصطفی بلال حبشی بازیگران نقش رحمان و رحیم پایتخت را مشاهده می کنید.

شوخی محسن تنابنده را با موهای مجتبی و و مصطفی بلال حبشی بازیگران نقش رحمان و رحیم پایتخت را مشاهده می کنید. مجتبی و مصطفی بلال حبشی دو برادر دوقلو متولد سال ۱۳۷۴ در تنکابن می باشند. خانواده مجتبی و مصطفی در تنکابن زندگی می کنند اما مجتبی و مصطفی بلال حبشی با حمایت اسپانسرشان تهران زندگی میکنند. و در حال گذراندن کلاس های موسیقی و آواز هستند.

 

 

اخلاق و خصوصیات رفتاری

بر خلاف روحیه هنری و طنزی که در سریال پایتخت ایفا می کنند، برادران بلال حبشی بسیار آرام و ساکت و کم حرف هستند.

 

رحمان و رحیم

نحوه بازیگر شدن

دوقلوهای یک شکلی که در مجموعه «پایتخت ۵» کاراکترهای رحمان و رحیم را بازی می کنند، توسط محسن تنابنده معرفی و وارد مجموعه پر طرفدار پایتخت شده و موفقیت خود را مدیون تنابنده می دانند. می گویند نقشمان را دوست داریم چون همه اتفاقات خوب بعد از این کار رقم خورد ، در این سریال با نام رحمان و رحیم در بین مردم شناخته شدیم.

 

رحمان و رحیم

خوانندگی

این دو برادر قبل از بازیگری بعنوان موزیسین فعالیت خود را شروع کردن و با ساز تخصصیشون گیتار فعالیت های حرفه ای دارند و یک گروه دونفره بنام ریکادو تشکیل دادند

 

رحمان و رحیم

 

شهرت با اجرای کلیپ در سریال پایتخت و اسپانسر

ما در مجموعه «پایتخت ۳» چند سکانس کوتاه بازی کرده و ترانه هایی را اجرا کردیم. بعد از پخش آن صدای ما طرفدار پیدا کرد و برایمان اسپانسر پیدا شد. مسعود دهقان اسپانسر محسن چاوشی از صدای ما خوشش آمد و پیشنهاد خوانندگی داد و با ما قرارداد بست. اکنون نیز با هزینه و کمک مسعود دهقان کلاس های گیتار و سولفژ می روند.

 

مخالفت خانواده

پدر و مادرمان اول موافق نبودند بازیگر شویم، شاید به این دلیل که اطلاع کافی از کار ما نداشتند و اجازه نمی دادند کار کنیم ولی وقتی از بزرگان فامیل مشورت گرفتند و برخی از اقوام ما گفتند که برایشان آینده خوبی دارد راضی شدند. الان خانواده ما مشوقمان هم هستند.

 

آرزوهای مجتبی و مصطفی بلال حبشی

دو برادر تنکابنی قصد دارند در آینده زوج هنری در دنیای موسیقی شوند و هدف و برنامه های آینده خود را در زندگی روی خوانندگی و فعالیت موسیقی متمرکز کردند.

 

‍‍‍

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها