طعنه به استقلال و سپاهان: از پرسپولیس یاد بگیرید! قهرمانی امسال مثل ۸۷ می‌شود

حیدری کاپیتان سابق پرسپولیس در مورد حواشی ایجاد شده و صحبت‌های مطرح شده از سوی سپاهان و استقلال در خصوص موفقیت این تیم و ربط دادن آن به عوامل بیرونی گفت: حرف و حدیث زیاد است. خیلی از تیم‌ها با بودجه آن‌چنانی تیم می‌بندند و برخی دیگر از تیم‌ها از همه جهات حمایت می‌شوند، اما در نهایت به قهرمانی نمی‌رسند، اما پرسپولیس در عین شایستگی در آستانه قهرمانی قرار دارد و این موضوع مسلما موجب می‌شود به بعضی‌ها فشار بیاید.

طعنه به استقلال و سپاهان: از پرسپولیس یاد بگیرید! قهرمانی امسال مثل ۸۷ می‌شود

به گزارش مستقل آنلاین؛ به نقل از ورزش سه، مدافع پیشین پرسپولیس معتقد است این تیم نساجی را دست‌کم نمی‌گیرد و به برتری می‌رسد.

شاگردان یحیی گل‌محمدی در پرسپولیس با یک بازی جذاب و یک‌طرفه موفق شدند با نتیجه ۴ بر صفر تیم گل گهر سیرجان را شکست دهند تا بدون هیچ اما و اگر سرنوشت قهرمانی این تیم در لیگ بیست و دوم همچنان در دستان خودشان باشد و با خیال آسوده در هفته پایانی به مصاف نساجی مازندران بروند.

سپهر حیدری، کاپیتان سابق پرسپولیس، در گفت‌وگو با خبرنگار ما در خصوص این بازی گفت: بازی با گل‌گهر یک نمایش بی‌نظیر بود. پرسپولیس چه در دفاع و چه در حمله تمرکز لازم را داشت و هر زمان پرسپولیس  خودش بوده نمایش خوبی ارائه داده است. درست مثل سال ۸۷ که محکوم به پیروزی برابر صبا قبل از بازی با سپاهان بودیم و این تیم را با ۴ گل شکست دادیم. من فکر می‌کنم همه چیز دست در دست هم داده تا اتفاقات سال ۸۷ باز هم برای ما تداعی شود.

او در خصوص بازی هفته پایانی پرسپولیس با نساجی اذعان کرد: مسلما بازی با نساجی قائمشهر سخت‌ترین بازی فصل است و پرسپولیسی‌ها آنقدر تجربه دارند که هیچ حریفی را دست‌‌کم نگیرند. مهم‌ترین موضوع در این بازی تمرکز  و اتحاد است. پرسپولیس با توجه به شرایطی که قبل از سال جدید داشت، در هیچ یک از بازی‌های خود حق کوچک‌ترین اشتباه را نداشت و در بازی با نساجی نیز همین موضوع باید رعایت شود. در این دیدار فقط و فقط باید روی بازی خود تمرکز کنند و هیچ توجهی به بازی سپاهان نداشته باشند، چراکه سرنوشت قهرمانی در دستان خود پرسپولیس است. مطمئن هستم بازیکنان و کادرفنی شرایط را می‌دانند و ما به‌عنوان هوادار باید از این تیم فقط و فقط حمایت کنیم.

 

کاپیتان سابق پرسپولیس در مورد حواشی ایجاد شده و صحبت‌های مطرح شده از سوی سپاهان و استقلال در خصوص موفقیت این تیم و ربط دادن آن به عوامل بیرونی گفت: حرف و حدیث زیاد است. خیلی از تیم‌ها با بودجه آن‌چنانی تیم می‌بندند و برخی دیگر از تیم‌ها از همه جهات حمایت می‌شوند، اما در نهایت به قهرمانی نمی‌رسند، اما پرسپولیس در عین شایستگی در آستانه قهرمانی قرار دارد و این موضوع مسلما موجب می‌شود به بعضی‌ها فشار بیاید.

حیدری تاکید کرد: بار کج هیچ‌وقت به منزل نمی‌رسد. بهتر است از پرسپولیس الگوبرداری کنند، نه اینکه قهرمانی این تیم را زیر سوال ببرند. در ۶ سال اخیر این تیم ۵ با قهرمان شده و ۲ بار به فینال آسیا رفته است؛ مگر می‌شود این اتفاقات شانسی باشد؟

او یادآور شد: یک زمان صحبت از وزیر و افراد دیگر بود، الان چه کسی را می‌توانند اسم ببرند؟ وزیر می‌تواند سانتر کند؟ می‌تواند گل بزند؟ این بهانه‌ها دیگر نخ‌نما شده و فقط برای زیر سوال بردن پرسپولیس است. جای صحبت، تمرکز کنند و از پرسپولیس یاد بگیرند و تلاش بیشتری انجام بدهند و به حریف احترام بگذارند. باید پخته‌تر و سنجیده عمل کرد، نه اینکه مثل یک کودک صحبت کنند و اسم تیم حریف را جلوی دوربین اشتباه بگویند که مثلا بخواهند چهره شوند یا در دل هوادار جا باز کنند و خودشیرینی کنند.

این مدافع پیشین سرخ‌پوشان اضافه کرد: کسی به شلوغ‌کاری جام نمی‌دهد. چیزی که شما را قهرمان می‌کند تلاش، کوشش و در نهایت شایستگی است. پرسپولیس با توجه به قهرمانی در نیم‌فصل اول و نتایجی که گرفت و بعد از آن در حالی که کم‌ترین شانس را بین سه تیم صدرنشین در پایان سال داشت و بازگشت دوباره‌اش به صدر، از هر تیمی برای قهرمانی شایسته‌تر است. با بهانه‌جویی نمی‌شود نتیجه گرفت و دوستان باید تجدید نظر کنند. البته چه بهتر به این رویه خود ادامه دهند تا ما تمرکز کنیم و باز هم قهرمان شویم.  

حیدری در واکنش به صحبت‌های اخیر امید نورافکن علیه پرسپولیس گفت: از یک بازیکن ملی‌پوش بعید است بهانه‌جویی کند. امید نورافکن هنوز در دوران بچگی مانده و گویا به بلوغ فکری نرسیده است. برای خودشیرینی و بستن قرارداد بالاتر پرسپولیسی را زیر سوال می‌برد که از کودکی عکس بازیکنان این تیم را جمع می‌کرده و حالا بی‌احترامی می‌کند. هر زمان که می‌خواهد از پرسپولیس صحبت کند، استرس می‌گیرد و حرف‌هایی می‌زند که نامعقول است.

او تاکید کرد: اینکه پرسپولیس قهرمان می‌شود ناپاک است، اما اگر شما تیم خوب ملوان را در حضور پر رنگ هواداران خود می‌بردید و اکنون صدر بودید این قهرمانی پاک بود؟ اگر این حرف‌ها از روی حسادت نیست، پس برای چیست؟ جای اینکه دهان خود را باز کنید، تمرکز داشته باشید و جای بی‌احترامی تلاش کنید و بجنگید.

زننده گل قهرمانی پرسپولیس در لیگ هفتم در مورد مصادف شدن سالگرد این قهرمانی با بازی هفته پایانی فصل جاری گفت: مسابقه با نساجی دقیقا تداعی همان بازی پرسپولیس و سپاهان در ۲۸ اردیبهشت است. همه چیز امسال برای پرسپولیس همانگونه رقم خورد که در سال ۸۷ رقم خورد. ان‌شاالله این روز باز هم برای پرسپولیس خوش یمن باشد. هر چند فکر می‌کنم آن قهرمانی دراماتیک با آن شرایط که ۶ امتیاز از ما کسر کردند، هرگز تکرار نشود. کسی به من پاس گل داد که من از کودکی لباس او را داشتم؛ همه چیز واقعا رؤیایی بود. خدا را شکر خداوند پاداش عشق کودکی من به پرسپولیس را داد و من گلی را زدم که موجب قهرمانی تیم محبوبم شد. امیدوارم این اتفاق باز هم در روز پنج‌شنبه تکرار شود و پرسپولیس به قهرمانی برسد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها