درخواست رسمی استقلال: داور خارجی برای فینال حذفی

مربی استقلال گفت که کمیته داوران باید برای دیدار فینال جام حذفی، از داور خارجی استفاده کند.

درخواست رسمی استقلال: داور خارجی برای فینال حذفی

پس از اینکه سازمان لیگ اعلام کرد که دیدار پرسپولیس و پیکان در استادیوم آزادی تهران برگزار می شود، باشگاه استقلال در چندین نوبت به این مسئله اعتراض کرده است. بیژن طاهری، بهزاد غلامپور، محمدحسین زرندی و ریکاردو ساپینتو چهره هایی هستند که امروز در چند مقطع مختلف نسبت به این موضوع ابراز گلایه کردند.

حالا خسرو حیدری، مربی استقلال نیز ضمن اعتراض به برگزاری دیدار پرسپولیس و پیکان در استادیوم آزادی، خواستار این موضوع شده که کمیته داوران برای دیدار فینال جام حذفی، از داور خارجی استفاده کند.

حیدری با اشاره به اتفاقات روزهای اخیر، برنامه ریزی سازمان لیگ و اشتباهات داوری، به رسانه رسمی باشگاه استقلال گفت:چه فرقی بین ما و یک تیم دیگر هست که ما باید به دستگردی برویم و بدون تماشاگر بازی کنیم و آن‌ها می‌توانند هر دو بازی را با تماشاگر و در آزادی برگزار کنند؟! این یک ظلم و تبعیض آشکار است و دلیلش هم معلوم نیست. باید مسئولان سازمان لیگ جواب ما و هواداران‌مان را بدهند.

وی افزود: چه چیزی فرق کرده است؟ وقتی که ما با پیکان بازی کردیم هم شرایط مثل الان بود و کورس قهرمانی شکل گرفته بود. الان هم که به پایان لیگ رسیده‌ایم و حساسیت‌ها بیشتر است اما به جای این که دقت و سخت گیری برای اجرای عدالت بیشتر باشد، همه چیز برعکس شده و به سود دیگران است.

مربی استقلال اضافه کرد: افتضاحات داوری‌ها هم که مشخص است و صدای همه را در آورده است. مدت‌ها است که اشتباهات داوری علیه ما است و شاید قبلا برای توجیه این اشتباهات می‌گفتند کمک داور ویدیویی نیست و باید داور در یک صدم ثانیه تصمیم بگیرد که اینها هم توجیه است؛ با این‌حال سوال من این است که برنامه ریزی لیگ مگر داوری است که باید در کسری از ثانیه تصمیم بگیرند‌؟ هفته‌ها وقت داشتند درباره برنامه لیگ و حتی درباره محل برگزاری بازی هم تصمیم بگیرند.

حیدری در پایان گفت: این رفتار شائبه‌ها را تقویت می‌کند. مگر استقلال چه کرده که انقدر علیه ما تصمیم می‌گیرند و با ما دشمنی می‌کنند؟ چگونه پیکان نتوانسته از حق میزبانی خود دفاع کند و به حق این تیم که حق سایر تیم‌ها هم هست، توجهی نشده است؟ الان صدای چند تیم و مربی هم از این سبک برنامه ریزی در آمده است. ما از سازمان لیگ و فدراسیون قاطعانه می‌خواهیم برای فینال جام حذفی، از داور خارجی استفاده شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها