در مراسم اکران فیلم روزی روزگاری در هالیوود در روسیه اعلام کرد؛

تارانتینو: فیلم بعدی‌ام نقطه‌پایان حرفه‌ای من در ساخت فیلم‌های سینمایی است

سرویس فرهنگی مستقل‌آنلاین

«کوئنتین تارانتینو» اعلام کرد فیلم بعدی‌اش که دهمین و آخرین ساخته سینمایی‌اش خواهد بود حرف آخر و پایان‌دهنده همه آثار من است.

به گزارش مستقل‌آنلاین به نقل از هالیوود ریپورتر، تارانتینو در مراسم اکران فیلم جدیدش «روزی روزگاری در هالیوود» در روسیه  در یک نشست خبری در مسکو بار دیگر اعلام کرد که فیلم بعدی‌اش نقطه پایان حرفه او در ساخت فیلم‌های سینمایی است.

«تارانتینو» افزود: اگر همه فیلم‌هایی که تاکنون ساخته‌ام در حال روایت یک داستان باشند و همه آنها شبیه واگن‌های قطار به هم متصل باشند، آخرین و دهمین ساخته‌ام نقطه اوج و پایان این داستان خواهد بود. وی جزئیات بیشتری از پروژه جدید سینمایی‌اش فاش نکرد. 

«ولادیمر میدینسکی» وزیر فرهنگ روسیه که برای سیاست‌های ضدهالیوودی‌اش معروف است، شخصا «تارانتینو» را در بازدید از کاخ کرملین همراهی کرد. 

«روزی روزگاری در هالیوود» نهمین فیلم بلند «تارانتینو» با نقش‌آفرینی «لئوناردو دی‌کاپریو» و «برد پیت» درباره گروه تبهکار «منسون» به سرکردگی «چارلز منسون» است که در اوت ۱۹۶۹ در یک شب چندین نفر را در یک سکونتگاه هالیوودی متعلق به «رومن پولانسکی» کارگردان مطرح لهستانی- فرانسوی سلاخی کردند که یکی از این افراد «شارون تیت» همسر باردار «پولانسکی» بود. «پولانسکی» برای مدتی به اشتباه تصور می‌کرد که احتمالا «بروس لی» قاتل همسرش بوده است.

«آل پاچینو»، «مارگو روبی»، «کرت راسل»، «داکوتا فانینگ»، «تیم راس» و «بروس درن» ترکیب بازیگران مطرح این فیلم را در کنار «دی‌کاپریو» و «برد پیت» تشکیل می‌دهند.

 

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها