سلسله نشست های تخصصی برای فراهم آوری الزامات تحقق بیانیه گام دوم انقلاب

سلسله نشست های تخصصی برای فراهم کردن الزامات تحقق بیانیه گام دوم انقلاب در زمینه صنعت و تولید با حضور معاون وزیرصمت و جمعی از مدیران و صاحبنظران این حوزه آغاز به کار کرد.

سلسله نشست های تخصصی برای فراهم آوری الزامات تحقق بیانیه گام دوم انقلاب

سلسله نشست های تخصصی با هدف تلاش برای فراهم آوری حداکثری الزامات تحقق بیانیه گام دوم انقلاب در عرصه صنعت و تولید با حضور محمدباقرعالی معاون وزیرصمت و جمعی از مدیران و صاحبنظران این حوزه آغاز به کار کرد.

به گزارش ایدرونیوز، محمد باقر عالی در این نشست که در نخستین روز از دومین سال چله دوم انقلاب برگزار شد از برگزاری همایش یاران انقلاب و صنعت تا پایان سال جاری خبر داد.

به گزارش مستقل آنلاین عالی تصریح کرد این همایش با رویکرد بهره مندی از دانش انباشته فعالان و پیشکسوتان صنعت و تولید در چله اول انقلاب و تقدیر از ایشان با هدف هم افزایی بیشینه دانش و تجربه در راستای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب برگزار می شود.

به گزارش مستقل آنلاین وی همچنین از برپایی مستمر این سلسله نشست ها به منظور تبیین نقش سازمانهای صتوسعه ای صنعتی و نیز بخش صنعت در تحقق شعار سال ۹۹و بیانیه گام دوم انقلاب در بهار سال آتی خبر داد.

این نشستها با مشارکت مسولان سه قوه؛ فعالان بخش خصوصی؛ سمن ها و اتاقهای بازرگانی؛ دانشگاهیان؛ نخبگان؛تولیدکنندگان و ... برگزار خواهد شد.

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها