سارا و نیکا پایتخت ازدواج کردند + تصاویر و بیوگرافی

اخیرا افرادی سودجو در فضای مجازی شایعه کرده اند که سارا و نیکا دو قلوهای سریال پایتخت با دو شخص زیر ازدواج کرده اند.

اخیرا افرادی سودجو در فضای مجازی شایعه کرده اند که سارا و نیکا دو قلوهای سریال پایتخت با دو شخص زیر ازدواج کرده اند. در حالی که این خبر به هیچ وجه صحت ندارد و شایعه ای بیش نیست و طبق معمول برخی افراد که سعی در تخریب وجه هنری هنرمندان دارند دست به ساخت این شایعه زده اند. سارا و نیکا متولد 8 مرداد 1383 هستند. آنها با سریال پایتخت مشهور شده اند. سارا و نیکا در کشور سوئد زندگی می کنند و هر سال برای سریال پایتخت به ایران سفر می کنند. آنها برای اولین بار در 8 ماهگی کنار ثریا قاسمی و پرستو صالحی در سریال دوباره زندگی به ایفای نقش پرداختند.

 

 

سارا و نیکای پایتخت در آغوش بازیگر معروف + عکس

 

سارا و نیکا

 

سارا و نیکا در کشور سوئد

 
 
 

سارا و نیکا پس از ورود به سوئد/تصاویر

سارا و نیکا در کشور سوئد

 

عکس/ سارا و نیکا در سوئد - مشرق نیوز

سارا و نیکا در کشور سوئد

 

 

سارا و نیکا فرقانی اصل متولد 8 مرداد 1383 در تهران و ساکن سوئد هستند. این دو خواهر بازیگر هنوز یکسال نشده بود که وارد عرصه هنر شدند و با سریال پایتخت به شهرت رسیدند، در حال حاضر در سوئد زندگی میکنند، نیکا یک دقیقه از سارا بزرگتر است.

 

سارا و نیکا

اولین بازی

اولین تجربه حضور هنری سارا و نیکا به سریال دوباره زندگی به کارگردانی نادر مقدس در سال 1384 بر میگردد که 9 ماه بودند و در آن سریال نقش دو خواهر را ایفا می کردند که در کودکی از یکدیگر جدا شده بودند و یکی در خانواده ای ثروتمند و دیگری در خانواده مذهبی بود.

سارا و نیکا

نحوه ورود به پایتخت

آقای رسول حاتمی بر اساس شناختی که از این خانواده در سریال دوباره زندگی داشت آنها را برای بازی در سریال پایتخت به سیروس مقدم معرفی کرد و پس از تست دادن در دفتر برزو نیک نژاد (فیلمنامه نویس)   برای نقش دوقلوهای پایتخت انتخاب شدند.
 
 

سارا و نیکا

 
علایق سارا و نیکا فرقانی
 
سارا و نیکا در مصاحبه های گوناگونی که با رسانه ها داشتند همواره در پاسخ به این سوال که علاقه ای به بازیگری دارند پاسخ داده اند در حال حاضر هنوز تصمیمی نگرفته اند و دوست دارند درس خواندن را ادامه دهند. نیکا به دامپزشکی علاقه زیادی دارد و عکس های زیادی از سارا و نیکا در کنار های سگ های مختلف منتشر شده است.
 

سارا و نیکا

 

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها