سارا و نیکای پایتخت توبه کردند + تصاویر

سارا و نیکا فرقانی اصل با انتشار این استوری نوشتند: اشتباهات را فراموش کن ولی درسی که بهت داده رو یادت بمونه

سارا و نیکا که چندی پیش تصاویر بدحجابی از آنها  در سوئد توسط شخصی لو رفته بود اخیرا تصاویری محجبه از خود منتشر کردند.: سارا و نیکا فرقانی اصل با انتشار این استوری نوشتند: اشتباهات را فراموش کن ولی درسی که بهت داده رو یادت بمونه  آنها از 6 سالگی تا حالا که 16 سال دارند در کنار بازیگران مطرح سریال پایتخت از جمله : احمد مهرانفر ، مهران احمدی ، نسرین نصرتی ، ریما رامین فر ، محسن تنابنده و علیرضا خمسه ایفای نقش کرده اند. سارا و نیکا فرقانی اصل متولد 9 مرداد 1383 هستند آنها در ایران متولد شده و همراه با خانواده از کودکی به کشور سوئد مهاجرت کردند. آنها در یک مصاحبه گفته بودند هر سال برای بازی در سریال پایتخت همراه با دایی شان به ایران می آیند و بعد از پایان فیلمبرداری به سوئد می روند.

 

مراسم ازدواج تلخ و غم انگیز دختر 11 ساله + تصاویر

 

سارا و نیکا

 

اولین فیلم سارا و نیکا 

سارا و نیکا فرقانی اصل اولین فیلم خود را در 8 ماهگی در کنار بانو ثریا قاسمی و پرستو صالحی بازیگر مطرح سینما و تلویزیون بازی کردند. سارا فرقانی اصل در یک مصاحبه گفت : وقتی هشت ماهه بودیم در سریال دوباره زندگی بازی کردیم. اون زمان یادمون نمیاد اما مادرمان می گوید : آقای رسول حاتمی که ما را از سریال دوباره زندگی می شناخت و آشنایی هم با عوامل سریال پایتخت داشت وقتی برای مجموعه پایتخت دنبال دوقلو می گشتند ما را به آقای سیروس مقدم معرفی نمود. بعد از اینکه به دفتر رفتیم برزو نیک نژاد از ما تست گرفت و برای نقش دوقلوهای پایتخت انتخاب شدیم.

 

 

مصاحبه خواندنی با سارا و نیکا

بعد از پایتخت 2 به سوئد رفتیم

نیکا:بعد از حضور در پایتخت 2، ما برای تحصیل و زندگی با مامان و بابامون به کشور سوئد رفتیم. اوایل حضور در مدرسه سوئد برای مان سخت بود اما به سرعت دوستان زیادی پیدا کردیم و الان کلی دوست سوئدی داریم.

 

 

وقتی دوقلوهای شیرگاهی جای ما را گرفتن

سارا:این ماجرا گذشت تا اینکه ما برای حضور در پایتخت 4 کاملا آماده بودیم که یک دفعه شنیدیم قرار است یک دوقلوی شیرگاهی نقش سارا و نیکا رو بازی کنن. اون لحظه خیلی ناراحت شدیم اما مامان مون می گفت خیلی خوبه که دو تا بچه دیگه که اونا هم دوستای ما هستن، قراره بازی کنن و از این بابت خوشحال هستن ولی ما چون پایتخت رو خیلی دوست داشتیم دل مون می خواست نقش مون رو خودمون بازی کنیم.

 

 

نیوشا ضیغمی ساسی مانکن را با خاک یکسان کرد + فیلم

 

سارا و نیکا

 

چطور به پایتخت برگشتیم

نیکا:ما حضورمون رو دیگه منتفی می دونستیم اما بعد چند روز آقای تنابنده که هنوز هم برای ما بابای قصه است، با مامان مون تماس گرفت و ازش خواست که بیاییم ایران. بابا محسن می گفت قبل اینکه ما به دنبال دوقلو باشیم، خانم غفوری چند بار از طریق وایبر با شما تماس گرفته که جواب ندادین! این موضوع برای زمانی بود که خط های وایبری در سوئد دچار مشکل شده بود و ما اصلا متوجه نشدیم که ایشون تماس گرفتن.

 

سارا و نیکا

 

داستان درس خوندن ما در سوئد

 

سارا:روال مدرسه های اونجا به این شکل بود که برای ملیت های مختلف، یک کلاس وجود داشت؛ مثلا یک کلاس برای ایرانی ها که ما در اون کلاس درس می خونیم و بعد از اینکه مدتی از حضورمون گذشت به صلاحدید معلم مون کلاس های زبان سوئدی رو هم شروع کردیم و به این ترتیب زبان مشترک ما با بچه های دیگر از ملیت های مختلف، سوئدی خواهد شد.

 

سارا و نیکا

 

نیکا:قبل از سفر به ایران برای حضور در پایتخت 4، فصل امتحانات مون بود که برای اینکه امتحانات با سفرمون به ایران تداخلی پیدا نکنه، مامان مون با مدیر مدرسه صحبت کرد و از معلم مون خواست تا قبل از موعد اصلی امتحان ها، از من و سارا امتحان بگیرن. حدود یک ماه ما به صورت فشرده درس خوندیم و امتحان دادیم که برای حضور در پایتخت 4 آماده باشیم. با وجود اینکه تو اون یک ماه خیلی سختی کشیدیم اما به عشق پایتخت همه اون مشکلات رو تحمل کردیم.

 

 

با مادرمون از طریق اسکایپ در ارتباطیم

نیکا:دوری از مامان مون، خیلی برامون سخته و هیچ وقت فکر نمی کردیم که روزی اتفاقی بیفته که ما رو از هم جدا کنه اما اینجا هر روز صبح از طریق اسکایپ با مامان که سوئده چت تصویری داریم که کمی از سختی این دوری کم کنیم.

ارسال نظر

  • بنیتا ارسالی در

    عشقید هردوتون

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها