حمله تند و تیز تتلو به سارا و نیکای پایتخت جنجال ساز شد + تصاویر

تتلو خواننده پرحاشیه ایرانی به عکس سارا و نیکای سریال پاتخت واکنش جنجالی نشان داد...

حمله تند و تیز تتلو به سارا و نیکای پایتخت جنجال ساز شد + تصاویر

تتلو خواننده مطرح و پرحاشیه ایرانی با حمله تند به عکس سارا و نیکا پایتخت در استخری در سوئد گفت : تتلو که پیشتر به دلیل حجاب این دو دختر ادعا کرده بود از آنها خوشش می اید از انتشار این عکس ها ناراحت شد و نوشت: «عکس لُختی سارا و نیکارو دیدم . اینا همون به دردِ نقی و آقای هویج میخورن. طبیعت خوب میدونه کی رو بذاره بغل کی. عمه مهینه من با هشتصد سال سن از اینا خوش هیکل تره.» تتلو قبلا گفته بود روی سارا نیکا هم «کراش» دارد.

 

سارا و نیکا

سارا و نیکا فرقانی اصل متولد 8 مرداد 1383 در تهران و ساکن سوئد هستند. این دو خواهر بازیگر هنوز یکسال نشده بود که وارد عرصه هنر شدند و با سریال پایتخت به شهرت رسیدند، در حال حاضر در سوئد زندگی میکنند، نیکا یک دقیقه از سارا بزرگتر است.

 

اخبار داغ :

 

 

 

سارا و نیکا

اولین بازی

اولین تجربه حضور هنری سارا و نیکا به سریال دوباره زندگی به کارگردانی نادر مقدس در سال 1384 بر میگردد که 9 ماه بودند و در آن سریال نقش دو خواهر را ایفا می کردند که در کودکی از یکدیگر جدا شده بودند و یکی در خانواده ای ثروتمند و دیگری در خانواده مذهبی بود.
 
 سارا و نیکا

نحوه ورود به پایتخت

آقای رسول حاتمی بر اساس شناختی که از این خانواده در سریال دوباره زندگی داشت آنها را برای بازی در سریال پایتخت به سیروس مقدم معرفی کرد و پس از تست دادن در دفتر برزو نیک نژاد (فیلمنامه نویس)   برای نقش دوقلوهای پایتخت انتخاب شدند.

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها