پیام خداحافظی رونالدو با سال ۲۰۲۰ + جزئیات

کریستیانو رونالدو و یوونتوس پایان تلخی در سال ۲۰۲۰ داشتند. تیم تورینی با حضور ستاره پرتغالی‌اش شکست ۳ بر صفر را مقابل فیورنتینا تجربه کرد تا برای نخستین بار در سری آ مغلوب شود.

پیام خداحافظی رونالدو با سال ۲۰۲۰ + جزئیات

کریستیانو رونالدو و یوونتوس پایان تلخی در سال ۲۰۲۰ داشتند. تیم تورینی با حضور ستاره پرتغالی‌اش شکست ۳ بر صفر را مقابل فیورنتینا تجربه کرد تا برای نخستین بار در سری آ مغلوب شود. مهاجم شماره هفت یوونتوس یک روز پس از این دیدار پیامی را در اینستاگرامش منتشر و علاوه بر اشاره به این شکست با سال ۲۰۲۰ خداحافظی کرد. او نوشت: دیروز (سه شنبه) با یک عملکرد بد و نتیجه غیرقابل قبول آخرین بازی‌مان را در این سال انجام دادیم، سالی که از خیلی لحاظ‌ها خاص بود. ورزشگاه‌های خالی، پروتکل‌های بهداشتی، بازی‌های معوقه، توقف طولانی و برنامه خیلی فشرده از جمله آن‌ها بود. با این حال نباید به هیچ وجه دنبال بهانه بود. 

ستاره پرتغالی در ادامه نوشت: باید بیشتر تلاش کنیم تا بتوانیم بهتر بازی کنیم و به شکل قاطع‌تری پیروز شویم. ما یوونتوس هستیم! و نمی‌توانیم چیزی جز بهترین بودن را در زمین بپذیریم. امیدوارم این توقف کوتاه مدت (تعطیلات کریسمس و سال نو میلادی) به ما کمک کند که با قدرت و اتحاد بیشتری در میادین حاضر شویم چون هنوز خیلی از فصل باقی مانده است. بر این باور هستیم که می‌توانیم دوباره با تیفوسی‌هایمان جشن قهرمانی بگیریم. 

 

منبع: ایسنا

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها