بهتر است فدراسیون نشین‌ها درباره ادامه لیگ برتر فوتبال تصمیم گیری کنند

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: اظهار نظر باشگاه‌ها درباره ادامه لیگ برتر فوتبال تبعات دارد و بهتر است فدراسیون‌نشین‌ها حرف آخر را بزنند.

سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان درباره تصمیم‌گیری پیرامون ادامه رقابت‌های لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: تصمیم‌گیری درباره ادامه رقابت‌های لیگ، در صلاحیت ما نیست. حرکتی را آغاز کردیم و بازی‌ها تا هفته بیست‌‌ویکم جلو رفت. فرصت داشتیم که تعداد بیشتری از بازی‌ها را انجام بدهیم. در این برهه زمانی، اجازه بدهید که ما در این باره تصمیم گیری نکنیم.

آذری ادامه داد: هر کاری  در کشور ما، متولی خاص خودش را دارد. اگر اظهار نظری درباره برگزار شدن یا نشدن بازی‌ها انجام بدهیم، تبعاتی برای هواداران و باشگاه‌ها خواهد داشت. یعنی ستاد مبارزه با کرونا، وزارت بهداشت و عزیزان ما در وزارت ورزش تصمیم بگیرند شرایط برای برگزاری بازی‌ها وجود دارد یا نه.

مدیرعامل باشگاه  فولاد خوزستان بیان کرد: اگر امکان آن وجود ندارد، به شکل قاطع اعلام کنند، اما باید  به حقوق بازیکنان و باشگاه‌ها باید احترام گذاشته شود. باید به تبعات این موضوع  به خوبی فکر کنیم.   من فکر می‌کنم این توانمندی در فدراسیون فوتبال وجود دارد و بهتر است دبیرکل فدراسیون، حیدر بهاروند و دیگر اعضای هیئت رئیسه که از همه کارشناس‌تر هستند،   در این باره تصمیم‌گیری کنند.

 

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها