تابستان بهترین زمان ممکن برای فروش دمبله است

ریوالدو اسطوره باشگاه بارسلونا معتقد است که این تیم باید ستاره همیشه مصدوم خود یعنی عثمان دمبله را به فروش برساند.

تابستان بهترین زمان ممکن برای فروش دمبله است

 بارسلونا بعد از فروش نیمار به پاری سن ژرمن، تصمیم گرفت ستاره جوان و فرانسوی یعنی عثمان دمبله را به عنوان جانشین فوق ستاره برزیلی جذب کند؛ اتفاقی که نهایتا رخ داد و عثمان دمبله از دورتموند به بارسلونا پیوست. با این حال این وینگر فرانسوی در دو، سه فصل اخیر دائماً با مصدومیت های پیاپی دست و پنجه نرم کرده تا جایی که این موضوع صدای اعتراض هواداران بلوگرانا را نیز در آورده است.

اسطوره باشگاه بارسلونا یعنی ریوالدو معتقد است که به اندازه کافی به دمبله فرصت داده شده و بارسا باید این فرانسوی را به فروش برساند. او در این باره گفت: " عثمان دمبله تقریباً سه سال پیش با بارسلونا قرارداد امضا کرد و فکر می‌کنم که تا اینجا به او فرصت کافی برای اثبات توانایی هایش داده شده است. این امکان وجود دارد که او هرگز نتواند کیفیتش را برای باشگاه ارائه دهد."

ریوالدو در ادامه گفت: "او هنوز هم بازیکنی با قابلیت های بسیار فراوان است اما فکر می کنم که تابستان پیش رو فرصت مناسبی برای بارسا به منظور فروش یا مبادله او خواهد بود. اوضاع طبق انتظار پیش نرفته و ممکن است که او بتواند در باشگاه دیگری احیا شود. علاوه بر این به نظر می‌رسد که بارسا قصد دارد نیمار و لائوتارو مارتینز را جذب کند در این صورت به پول احتیاج خواهد داشت و می‌تواند دمبله را بفروشد."

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها