دیدار تیم ملی بسکتبال با ژاپن پیش از المپیک ۲۰۲۰

در صورتیکه رایزنی‌های فدراسیون بسکتبال به نتیجه برسد، تیم ملی ایران پیش از المپیک توکیو و طی سفری زودهنگام به ژاپن دیداری تدارکاتی با تیم ملی این کشور خواهد داشت.

دیدار تیم ملی بسکتبال با ژاپن پیش از المپیک ۲۰۲۰

برنامه ریزی برای تیم ملی بسکتبال به گونه ای که بتواند حضوری قابل توجه در المپیک ۲۰۲۰ توکیو داشته باشد بخشی از دغدغه های این روزهای فدراسیون بسکتبال را موجب شده است.

شاید مسئولان این فدراسیون و اعضای کادر فنی تیم ملی با توجه به فاصله زمانی باقی مانده تا المپیک و در جریان بودن لیگ برتر، هنوز اقدامی اساسی برای برنامه ریزی تیم ملی انجام نداده باشند اما قطعا چگونگی انجام آن را مورد بررسی قرار داده اند.

یکی از برنامه های مورد نظر اعضای کادرفنی تیم ملی بسکتبال برای آماده سازی این تیم پیش از المپیک، دیدار با ژاپن است. آنها قصد دارند در صورت فراهم شدن شرایط زودتر از موعد مقرر به محل برگزاری المپیک در توکیو سفر کنند و دیداری با تیم ملی ژاپن داشته باشند.

المپیک ۲۰۲۰ توکیو مردادماه سال آینده برگزار می شود. به جز دو دعوتنامه ای که از طرف چین برای ایران ارسال شده هنوز دیگر برنامه های تیم ملی و دیدارهای تدارکاتی که باید داشته باشد، مشخص و نهایی نشده است اما نظر مربیان بر این است که ملی پوشان بسکتبال با دیدار برابر ژاپن مهیای ورود به المپیک شوند.

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها