فرجی: من سرباز وظیفه پرسپولیس هستم!

در غیاب مدافع گرجستانی، فرشاد فرجی مدافع قائم شهری پرسپولیس در دیدار حذفی مقابل گل گهر سیرجان در ترکیب اصلی تیمش قرار گرفت و نمایش قابل قبولی ارائه داد.

فرجی: من سرباز وظیفه پرسپولیس هستم!

در غیاب مدافع گرجستانی، فرشاد فرجی مدافع قائم شهری پرسپولیس در دیدار حذفی مقابل گل گهر سیرجان در ترکیب اصلی تیمش قرار گرفت و نمایش قابل قبولی ارائه داد.

بازی با گل گهر سیرجان چطور بود؟

گل گهر تیم خوب و پرمهره ای است. حریفی قابل احترام اما به نظرم ما توانستیم نمایش بهتری ارائه داده و به برتری هم برسیم. امسال ما اهداف بزرگی داریم که برای رسیدن به آن با تمام وجود می جنگیم.

فرشاد فرجی یک بازیکن بی حاشیه است. انصافا سه هفته اول در کنار گئورگی گولسیانی زوج خط دفاع تیم بودید و سه کلین شیت هم به نام پرسپولیس ثبت شد اما پس از حل مشکل مرتضی پورعلی گنجی، نیمکت نشین شدی و حرفی هم نزدی. توضیحی می دهی؟

ببینید پرسپولیس تیم بزرگی است. هدف همه ما موفقیت پرسپولیس است و این حرف یک شعار نیست. اینکه چه کسی بازی کند یا نکند تشخیص آقا یحیی و کادرفنی است. وظیفه من بازیکن فقط خوب تمرین کردن است. من فرشاد فرجی موظف هستم خوب تمرین کنم و بدنم را آماده نگه دارم تا اگر به زمین رفتم بهترین نمایش خودم را ارائه دهم. همین!

در نیمه نهایی جام حذفی به تیم هوادار خوردید. حریفی که در لیگ برتر پرسپولیس را شکست داده و حالا این بازی حذفی می تواند یک بازی انتقامی باشد. این طور نیست؟

ما به لطف بزرگ ترهایی که در پرسپولیس داریم یاد گرفته ایم بازی به بازی جلو برویم. در حال حاضر اولین حریف و مهم ترین رقیب ما تیم پیکان است. ما بازی بسیار حساسی داریم و محکوم به پیروزی هستیم. به جام حذفی، بازی بعدی یا چیز دیگری اصلا فکر نمی کنیم. تمام ذهن ما درگیر همین بازی بسیار مهم و تعیین کننده با پیکان است.

ممکن است این بازی بدون تماشاگر برگزار شود؟

این موضوع مربوط به مسئولان است و تا جایی که می دانم آقای پیروانی و مدیران باشگاه پرسپولیس پیگیر این موضوع هستند. تنها چیزی که می دانم این است که فوتبال بدون تماشاگر مفهومی ندارد. امیدوارم ترتیبی اتخاذ شود که تماشاگران بتوانند برای تماشای دیدار ما با پیکان به استادیوم بیایند. انصافا تماشاگران پرسپولیس در فصل جاری و فصول گذشته بزرگ ترین انگیزه و انرژی برای ما بازیکنان بوده اند و انشالله با مساعدت مسئولان امر، بتوانند برای تماشای بازی با پیکان به ورزشگاه بیایند.

در پرسپولیس ماندنی هستی؟

من سرباز وظیفه پرسپولیس هستم. من به راحتی به این پیراهن نرسیدم و...

 

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها

.