روزنامه کیهان بالاخره از روحانی تعریف کرد!

اعتراف کیهان: ادعای دولت روحانی که می گفت زبان دنیا را می داند، گزافه نبود.

روزنامه کیهان بالاخره از روحانی تعریف کرد!

کیهان نوشت:

اگر بزرگ‌ترین ادعای دولت حسن روحانی را «دانستن زبان دنیا» بدانیم که گزافه نیست، دولت سیدابراهیم رئیسی با اولویت دادن به کشورهای همسایه و آسیایی، به احیای روابط با بسیاری از کشورها و توسعه همکاری با آنها پرداخت.

نمونه برجسته در این زمینه، احیای روابط با عربستان بود. هرچند دستاوردها محدود به این مورد نیست و روابط گسترده با روسیه، چین، سوریه، کشورهای حوزه خلیج ‌فارس و گام برداشتن برای توسعه روابط با آفریقا را نیز باید به این فهرست اضافه کرد.

دولت سیزدهم زیر آتش توپخانه رسانه‌هایی قرار دارد که در گذشته تمام‌قد پشت دولت سابق ایستاده و در دو انتخابات 92 و 96، مردم را به رای ‌دادن به آن تشویق کردند.

رسانه‌هایی که البته کاملا همسو با امپراطوری تبلیغاتی غرب در خارج از مرزها عمل می‌کنند و ضمن سانسور موفقیت‌های دولت، به بزرگنمایی نقاط ضعف و کمبودها می‌پردازند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

  • علی اصغر از تهران

    کیهان عجله نکن تعریف نکن اینها تصمیم گرفتن کم کم گند بزنند گرافش با شیب ۴۵ درجه حرکت میکنند زمان روحانی بهتر بود زمان رئیسی بدتر شده زمان رئیس جمهور بعدی بدتر از رئیسی بروید مطالعه کنید اگر همین نشد که من میگویم

  • ناشناس

    بر پدر دروغگو لعنت. کدام دستاورد کدام امتیاز . حتی طالبانی که ابتدا در تهران پایگاه داشتند الان برای مسولان تره خرد نمی کنند . آذربایجان از آن طرف ارتباط با ارمنستان را قطع میکند میدان آرش را کویت و عربستان به غرت می برند باز یک مشت احمق که با این همه تورم و ناکامی و وعده وعید دروغ دم از موفقیت و پیشرفت می زنند ملت رابه روز سیاه نشانده اند.

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها