رئیس مجلس شفاف اعلام کند چه اقدامی برای خودروهای شاسی بلند نمایندگان انجام داده؟

اگر امروز رییس مجلس معتقد است که از اول متوجه شده و جلویش را گرفته، شفاف اعلام کند چه اقدامی برای این‌که دریافتی نامشروعی نصیب تعدادی شده، انجام داده؟

رئیس مجلس شفاف اعلام کند چه اقدامی برای خودروهای شاسی بلند نمایندگان انجام داده؟

 دکتر علیرضابیگی: کاری به موج‌سواری‌هایی که با هدف انتخابات صورت می‌پذیرد ندارم

کار من در راستای وظیفه‌ی نمایندگی مردم و شفافیت و فسادستیزی بوده و اقدام خود را مبرا از اردوکشی سیاسی دو طیف مجلس بر سر قدرت و تصاحب صندلی‌های بیشتر در انتخابات پیش‌روی مجلس می‌دانم.

ششم اردیبهشت‌ماه که من این موضوع (واگذاری خودرو) را اعلام کردم، به گمانم روز چهارشنبه بود. بلافاصله تکذیب‌ها از هر دو سو شروع شد. چهارشنبه تا روز شنبه که من به دادستانی رفتم عموم نهادها و کمیسیون‌های زیرمجموعه‌ی مجلس تکذیب می‌کردند.

آیا آن صاحب منصب مجلس که با نماینده تماس گرفته و این پیشنهاد را داده، سرخود این کار را کرده؟ به اذن دیگری این کار را کرده؟ اگر امروز رییس مجلس معتقد است که از اول متوجه شده و جلویش را گرفته، شفاف اعلام کند چه اقدامی برای این‌که دریافتی نامشروعی نصیب تعدادی شده، انجام داده؟ با خاطیان چه برخوردی صورت گرفته؟ به کدام دادگاه و محکمه معرفی شدند؟

با این‌که کمیسیون اصل نود مجلس مسئول رسیدگی به این پرونده بوده و این پرونده آن‌جا سابقه داشته، اما آقای خضریان سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰، همان ابتدا تکذیب کرد و اعلام کرد بیگی دروغ می‌گوید! در اتصال آقای خضریان به جبهه پایداری که کسی تردیدی ندارد. اگر افشاگری من موضوع هماهنگ شده‌ای با پایداری بود که ایشان می‌بایست از اول دامنه‌اش را بیشتر می کرد. نه که تکذیب کند و حتی قاطعانه اعلام کرد که نه این پرونده که حتی مشابه این پرونده هم در کمیسیون اصل ۹۰ سابقه‌ای ندارد!

حالا که روند طوری پیش رفته تا دلایل و شواهد و مدارک حکایت از آن کند که من حرف حق گفتم و از جوانب مختلف دارد تاییداتش می‌رسد.

اگر ریشه‌ای بود، حتما وقتی این پرونده در کمیسیون اصل نود مطرح بود، خضریان به نمایندگی از ملت ایران طرح موضوع می‌کرد، پی‌گیری می‌کرد. به آگاهی مردم می‌رساند. نه که قاطعانه تکذیب کند و بعد از مدتی که همه شواهد رسید، همین آقای خضریان در مصاحبه با شبکه افق بگوید که بله اتفاق افتاده و به نام نماینده و اطرافیان نماینده اعم از فامیل و یا دوستان‌شان این موضوع رخ داده است.

کار به موج‌سواری‌هایی که با هدف انتخابات صورت می‌پذیرد، ندارم. خود شفافیت در پیشگاه ملت ایران مدنظرم بود. وگرنه اگر طیفی اعتقادی به چیزی داشته باشد، که آن را تبدیل به بازی جناحی و سیاسی نمی‌کند./ خبرآنلاین

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها

.