وضعیت صف‌های خرید و فروش بورس شنبه ۴ مرداد

امروز شاخص کل بورس تهران، با رشد ۴۹ هزار واحدی کار خود را آغاز کرد.

وضعیت صف‌های خرید و فروش بورس شنبه ۴ مرداد

به گزارش خبرنگار مستقل آنلاین، امروز شنبه (چهارم مرداد) شاخص کل بورس کار خود را با رشد ۴۹ هزار واحدی آغاز کرد.

در ساعت ۱۰:۰۰ جمع صف‌های خرید به حدود هفت هزار و ۹۴۰ میلیارد تومان رسید در حالی که ارزش صف‌های فروش ۸۴۴ میلیارد تومان بوده است؛ بدین ترتیب کفه ترازو با هفت هزار و ۹۶ میلیارد تومان به نفع صف‌های خرید سنگینی می‌کند.

بیشترین سفارش در صفوف خرید پترول، وآیند و شتران به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام گروه پتروشیمی سرمایه‌گذاری ایرانیان هزار میلیارد تومان تقاضای خرید وجود دارد، بیشترین عرضه نیز در صفوف فروش سخزر، آریان و فنوال در نوبت انتظار است.

گفتنی است، حجم صف دشت مرغاب (غدشت) به ۱۲ درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

محصولات شیمیایی و بانک‌ها و مؤسسات اعتباری بیشترین سفارشات خرید را به ترتیب با برآیند هزار و ۲۸۰ میلیارد تومان و هزار و ۴۰ میلیارد تومان در سیستم ثبت کرده‌اند و از سویی دیگر گروه سیمان با فشار ناچیز فروش ۴۰ میلیارد تومانی همراه است.

نماد‌های فولاد ۵ هزار و ۵۸۷ واحد مثبت، فارس ۵ هزار و ۱۴۰ واحد مثبت، شتران ۲ هزار و ۵۸۷ واحد مثبت، شبندر ۲ هزار و ۶۳ واحد مثبت، پارسان  یک هزار و ۷۵۳ واحد مثبت، وغدیر یک هزار و ۵۵۹ واحد مثبت و وامید یک هزار و ۵۵۵ واحد مثبت بیشترین تاثیر را در شاخص دارند.

بیشترین حجم معاملات مربوط به وبصادر ۵۰۴.۴ میلیون سهم، فولاد ۱۸۴.۱ میلیون سهم، خگستر ۱۵۵.۴ میلیون سهم، وپارس ۹۷.۵ میلیون سهم و بجهرم ۷۷.۲ میلیون سهم است.

منبع :باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها