روناک یونسی بازیگر سینما و تلویزیون در کانادا + عکس و بیوگرافی

از جدید تصاویر روناک یونسی که او را مشغول پاساژ گردی در خیابان های تورنتو کانادا نشان می دهد. و تصاویری از خود بدون پوشش همیشگی اش در اینستاگرام به اشتراک می گذارد.

روناک یونسی بازیگر سینما و تلویزیون در کانادا + عکس و بیوگرافی

از جدید تصاویر روناک یونسی که او را مشغول پاساژ گردی در خیابان های تورنتو کانادا نشان می دهد. او این تصویر را جدیدا در اینستاگرامش منتشر کرد و هشتگ کرونا زیر آن تگ کرده بود.روناک یونسی متولد 1359، تهران بازیگر سینما و تلویزیون دیپلم گرافیک و فوق دیپلم عکاسی و لیسانس طراحی صنعتی دارد روناک یونسی  بازیگر سینما و تلوزیون که چندی پیش به کانادا رفته است و حاشیه های زیادی را برای خود درست کرده است  روناک یونسی  در سال 91 با محسن میری ازدواج کرده است.

 

خبرداغ:جنجال درخواست ازدواج از احسان علیخانی در لایو اینستاگرام+فیلم و عکس

 

 

 

 

روناک یونسی متولد شهریور ماه سال ۱۳۵۹ در تهران، همسر محسن میری است و دو فرزند به نام مهرزاد و مهرسام دارد. این هنرپیشه سینما و تلویزیون کشورمان، دیپلم گرافیک از هنرستان، مدرک کاردانی عکاسی و کارشناسی طراحی صنعتی از دانشگاه آزاد تهران دارد.

در سال ۱۳۸۲، نخستین تجربه بازیگزی در تلویزیون را در سریال بوی غریب پاییز ثبت کرد که توسط آقای یاسینی کارگردانی شد و نقش الهام یونسی داشت. جراحی های متعددی روی صورت خود پیش از حضور در این نقش انجام داده بود.

همسر روناک یونسی، محسن میری از مدل ها و بازیگران کم تر شناخته شده است و این دو پس از سریال سقوط آزاد در سال ۱۳۹۰ با هم آشنا شدند و ازدواج کردند. محسن میری همسر روناک یونسی، متولد ۲۰ آبان سال ۱۳۶۴ است و چند سالی از همسرش کوچک تر بوده و سابقه مدلینگ در تهران دارد.

روناک_یونسی-2

روناک یونسی در کنار جواد عزتی و دیگر هنرپیشه های سینما در سالن تئاتر

روناک یونسی از سال  ۱۳۸۵ تا سال ۱۳۹۱، در چند فیلم سینمایی نقش آفرینی کرد که اسامی آن به شرح زیر است:

 

فیلم روز روشن محصول سال ۱۳۹۱

فیلم عقاب صحرا محصول سال ۱۳۹۱

فیلم کوچه ملی  محصول سال  ۱۳۸۹

فیلم به هدف شلیک کن محصول سال ۱۳۸۷

فیلم منفی هجده محصول سال ۱۳۸۶

فیلم ارتفاع ۶/۴۵ محصول سال ۱۳۸۵

فیلم گرگ و میش محصول سال ۱۳۸۵

-آخرین حضور روناک یونسی در تلویزیون مربوط به سریال آخرین بازی است که در سال ۱۳۹۳ پخش شد. سایر نقش آفرینی های روناک یونسی در تلویزیون به شرح زیر است:

سریال برابر با اصل به کارگردانی سید جلال الدین دری محصول سال ۱۳۹۳

سریال نیلی تر از مهتاب به کارگردانی سید محسن یوسفی در سال ۱۳۹۳

سریال سقوط آزاد به کارگردانی علیرضا امینی محصول سال ۱۳۹۰

سریال موج و صخره به کارگردانی مجید صالحی محصول نوروز ۱۳۹۰

سریال خانه بی پرنده به کارگردانی کاظم معصومی محصول سال ۱۳۸۹

سریال رستگاران به کارگردانی سیروس مقدم محصول  سال ۱۳۸۸

سریال گل های گرمسیری به کارگردانی محمد مهدی عسگرپور

سریال زمین آسمانی به کارگردانی عبدالرحمان شلیلیان محصول سال ۱۳۸۶

در شبکه خانگی، روناک یونسی را در سریال آسپرین محصول سال ۱۳۹۵  به کارگردانی فرهاد نجفی دیدیم که روناک یونسی در این سریال، در کنار هنرپیشه هایی چون: علیرام نورایی (در نقش نیما)، مجید صالحی (در نقش آرمان)، همایون ارشادی (در نقش دکتر کیوان اردلان)، فرخ نعمتی (در نقش دکتر سهراب صبوری)، زیبا بروفه (در نقش سارا سیاح) و سیما خضرآبادی (در نقش آیدا) در نقش نازلی ظاهر که  همسر آرمان بود.

روناک_یونسی-1

روناک یونسی صفحه ای در اینستاگرام دارد که ۴۵ هزار دنبال کننده داشته و مشاوره زندگی در کانادا به هموطنان میدهد.  او چند سالی است که پس از مهاجرت به تورنتو کانادا با همسرش که در زمینه بدنسازی فعالیت دارد، فعالیت های هنری در داخل و خارج از کشور ندارد.

عکسهای بی حجاب روناک یونسی

 

 

 

بیوگرافی روناک یونسی

 • نام:روناک
 • نام خانوادگی:یونسی
 • تاریخ تولد:9 دی 1359
 • محل تولد:تهران
 • پیشه:بازیگر
 • همسر:محسن میری
 • فرزندان:مهرسام، مهراز
 

روناک یونسی و همسرش

زندگینامه روناک یونسی

-------------------------

زندگی شخصی روناک یونسی

روناک یونسی دی ماهی است و در سال 1359 در تهران متولد شده ، او بازیگر سینما و تلویزیون میباشد. خانم یونسی دیپلم گرافیک و فوق دیپلم عکاسی و لیسانس طراحی صنعتی دارد.

دوران کودکی روناک یونسی

خاطرات زیادی از دوران کودکی خود ندارد، به جز اینکه بسیار شیطون بوده و خرابکاری زیاد می کرده، اما از آنجا که مادرش شاغل بود، مراقبت از خواهرانش را همیشه برعهده داشته به همین دلیل از کودکی شخصیت استقلال طلبی در او به خوبی نمایان بوده ضمن اینکه خانه داری و آشپزی را از همان روزهای نوجوانی به خوبی فراگرفته است. او با اینکه شیطون و پر شر و شور بوده اما بچه درسخوانی هم بود. معمولا بابت یک موضوع، جلوی دفتر دبیرستان می ایستاد، اما چون شاگرد زرنگ بوده، از خطایش چشم پوشی می کردند. می گوید:به خاطر تقلبی که در امتحان به دوستم رسانده بودم، سه روز اخراج شدم و نمره ام صفر شد.

زندگی روناک یونسی

زندگی شخصی روناک یونسی

ازدواج و همسر روناک یونسی

یونسی سال 1391 با محسن میری، یکی از مدل های ایرانی، ازدواج کرد و دارای دو پسر به نام های مهرسام و مهراز می باشد.روناک یونسی سال ٩١ با محسن میری، یکی از مدل های ایرانی که تجربه همکاری با او در سریال سقوط آزاد را داشت ازدواج کرد. مهرسام اولین پسر روناک یونسی است و مهراز دومین پسر روناک یونسی شهریورماه سال 96 متولد شد.

محسن میری مدلینگ معروف

محسن میری متولد 20 آبان 1364 در تهران، مدل و بازیگر است. او یکی از قدیمترین کسانی است که در عرصه مدلینگ فعالیت داشته و دارد دعوت نامه های زیادی هم برای فعالیت در خارج از کشور به دستش رسیده اما همیشه گفته دوست دارد در کشور خودش کار کند.

عکس های روناک یونسی

عکس روناک یونسی

معنی اسم پسر روناک یونسی

مهرسام به معنی پسر خورشید است و بدلیل اینکه در مهر ماه بدنیا آمده تصمیم گرفته یک نام ایرانی زیبا که همان مهرسام باشه برایش انتخاب کنند خانوم یونسی در مورد سوالی که مهرسام دوست دارد بازیگر شود یا مدل میگوید :او یک مدل خیلی خوب میشود که بازیگراست.

شغل مورد علاقه روناک یونسی

دوست داشتم معلم می شدم چون تجربه این کار را هم دارم. در سال های قبل از فارغ التحصیلی ام چون گرافیک خوانده بودم و در دانشگاه هنر تحصیل می کردم، در یک دبستان پسرانه به مدت دو سال معلم خطاطی – نقاشی بودم و فکر می کنم بهترین سال ها و زیباترین احساسات را در آن دوره تجربه کردم.

 

روناک یونسی در کنار همسرش

نحوه بازیگر شدن روناک یونسی

به مانند اکثر بازیگرا به پیشنهاد دوستش درتست یک فیلم، علارغم میلش عکس میفرستند سپس با اینکه هیچ انتظاری نداشت فردای اون روز با او تماس می گیرند و در روز تست بعنوان بازیگر فیلم گرگ و میش در سال 1385 بعنوان نقش اصلی انتخاب میشود همین درخشش او بود که برای بازی در سریال رستگاران سال 88 بعنوان نفر اول انتخاب شد که وی را به شهرت رسانید.

فیلم های روناک یونسی

فیلم ها و فعالیت های حرفه ای روناک یونسی

فیلم های سینمایی روناک یونسی

سینمایی های روناک یونسی

 • روز روشن (1391)
 • عقاب صحرا (1391)
 • کوچه ملی (1389)
 • به هدف شلیک کن (1387)
 • منفی هجده (1386)
 • ارتفاع 6/45 (1385)
 • گرگ و میش (1385)
 • بومرنگ

بازی های روناک یونسی

سریال ها و سینمایی های روناک یونسی

سریال های تلویزیونی روناک یونسی

 • آخرین بازی (1393)
 • سقوط آزاد (1390)
 • رستگاران (سیروس مقدم، 1388)
 • موج و صخره (مجید صالحی، 1390)
 • آخرین بازی (1393)
 • خانه بی پرنده (1389)
 • بوی غریب پاییز(1382)

روناک یونسی عکس

بیوگرافی و عکس های روناک یونسی

شبکه خانگی روناک یونسی

 • آسپرین

گفتگو با روناک یونسی

 نحوه ورودتان به دنیای بازیگری با کدام فیلم و به چه صورت بوده است؟

- با فیلم گرگ و میش ساخته آقای جعفری برای اولین بار وارد عرصه بازیگری شدم.

روناک یونسی مصاحبه

گفتگو با روناک یونسی بازیگر

در بین کاهایی که تاکنون انجام داده اید کدام را بیشتر دوست دارید و آن کار نقطه عطف کارهای تان می دانید؟

- تمام کارهایی که تا الان انجام دادم انتخاب های خودم بوده و از بین چندین کار هر کدام را در آن مقطع زمانی انتخاب کرده ام و دلیل انتخاب نقش هایم هم این بوده است که من با آدمی که قرار بوده نقشش را بازی کنم همراه شدم، به همین دلیل همه شان را دوست دارم و همانطور که همه می گویند اثر هنری هر فردی مثل فرزندانش می ماند و نمی تواند بین شان فرق بگذارد، برای من هم مصداق پیدا می کند.

تمام نقش هایی را که بازی کردم چه آن زمان که انتخاب شان کردم و چه اکنون دوست شان دارم اما تفاوت در بین این نقش ها می تواند به این برگردد که بعضی هاشان را مخاطب بیشتر دوست داشته اما برای من یکسان است.

روناک یونسی در عروسی محسن مسلمان

مهدی طارمی و محسن میری و روناک یونسی در عروسی محسن مسلمان

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها