مرحوم علی انصاریان و مادرش در کنار مریم مومن + عکس

عکسی از مریم مومن در کنار علی انصاریان و مادرش در سریال سرزده که این روزها جایگزین سریال احضار از شبک یک شده است، منتشر شد.

عکسی از مریم مومن در کنار علی انصاریان و مادرش در سریال سرزده که این روزها جایگزین سریال احضار از شبک یک شده است، منتشر شد.

 

علی+انصاریان+

 

سریال تلویزیونی «احضار» طی ماه مبارک رمضان امسال از شبکه یک سیما پخش می‌شود، سریالی به کارگردانی علیرضا افخمی که هر شب حوالی ساعت ۲۲:۱۵ روی آنتن می‌رود.

با توجه به فرا رسیدن شب‌های قدر، این مجموعه از شنبه ۱۱ تا چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ماه پخش نمی‌شود اما به جای مینی سریال «سرزده» در کنداکتور پخش شبکه یک قرار گرفته است.

«سرزده» کاری از صدا و سیمای مرکز خراسان رضوی است که با نقش‌آفرینی بهرنگ علوی، مرحوم علی انصاریان، نسیم ادبی، رویا میرعلمی، رحیم نوروزی و رامبد شکرآبی در سال گذشته ساخته شد.

این مجموعه به کارگردانی بهادر اسدی، قصه رضا و اصلان را روایت می‌کند که رقبای کشتی چوخه بوده و از دوستان قدیمی هستند اما حالا رضا، پلیس شده و اصلان هم به کارهای خلاف رو آورده است.

رضا چهار سال قبل موفق شده اصلان را دستگیر کند، اصلان اکنون از زندان آزاد شده و در شب ۱۹ ماه مبارک رمضان که شرایط کرونایی در ایران حاکم است، قصد انجام آخرین کار و توبه کردن را دارد که کارهایش خراب می‌شود ...

«سرزده» از شنبه تا چهارشنبه هفته جاری ساعت ۲۲:۱۵ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.


20210203213431940

 

‍‍‍

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها