ماجرای "هاله نور" احمدی‌نژاد چه بود؟

هر انسانی یک طول موج و نور است. هرکسی نور خودش دارد. نمی دانم دانش و اطلاعات بعضی ها در چه حد است ولی فقط می خواهند هُو کنند، در حالی که این حرف را از قول یک نفر دیگری و در تایید کلام آیت الله جوادی آملی گفته بودم.

حجم ویدیو: 8.49M | مدت زمان ویدیو: 00:02:39

احمدی نژاد برای اولین بار در گفتگویی درباره ماجرای «هاله نور» توضیح داد:

من بعد از سفر نیویورک برای دیدن آقایان به قم رفتم. در ملاقات با حضرت آیت الله جوادی آملی، اول ایشان به من گفتند: «که خیال نکنی خودت حرفی زدی، همین طوری رفتی، دور تو را داشته و از تو مراقبت و محاظت می کردند. پیشتیبانی‌ات می کردند».

ایشان این حرف را زدند و من در تایید صحبت ایشان، گفتم که یک نفر از افرادی که در سالن حضور داشت این حرف را زد. بعد دستگاه اطلاعاتی یا هر کس دیگری که بود، این [صحبت ها را] تقطیع کردند و یک چیزی از آن در آوردند. این حرف که به من نمی چسبد.(خنده)

گفتم خودم حس خاصی داشتم. الآن هم این را می گویم. در تمام سخنرانی های مهم من این حس را دارم و طبیعی هم هست. حالا اگر واقعی این را بحث بکنیم، هر انسانی یک طول موج است(خنده)؛ یعنی هر انسانی یک طول موج و نور است. هرکسی نور خودش دارد. نمی دانم دانش و اطلاعات بعضی ها در چه حد است ولی فقط می خواهند هُو کنند، در حالی که این حرف را از قول یک نفر دیگری و در تایید کلام آیت الله جوادی آملی گفته بودم. به دلیل آنکه یک سی دی به نام ایشان پخش و منتشر شده است، من دیگر توهین ها را تحمل کرده و  دیگر توضیح ندادم، چرا که گفتم درست نیست من ورود کرده و این توضیحات را بدهم. 

‍‍‍

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها