پیروانی از بیمارستان مرخص شد

پیروانی تا شنبه - یکشنبه باید در خانه باشد و استراحت کند اما با وجود نیاز به استراحت مطلق، همچنان پیگیر مسائل مربوط به تیم است.

خبر ناگهانی بستری شدن افشین پیروانی در بیمارستان جم موجی از نگرانی را در میان اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس به راه انداخت. گویا تشخیص اولیه، لخته شدن خون در وریدهای پای چپ ریشه بوده که به دلیل مشکلات و فشار های عصبی بوده است.

 پیروانی که چند سالی است به عنوان مدیر تیم پرسپولیس، در مجموعه این تیم فعالیت می کند، بعد از بازی دوستانه با پیکان و در پی ناراحتی از ناحیه پا به بیمارستان مراجعه کرده و با تشخیص دکتر بابک حیدری اقدم متخصص قلب و عروق و مدیرعامل بیمارستان جم در CCU بستری شد. او دو روز در بخش CCU بستری شد تا کاملا تحت نظر باشد. پیروانی پس از بستری و در پی تزریق آمپول وضعیت بهتری داشت و برهمین اساس با تشخیص پزشک معالج، او مرخص شد تا همچنان در منزل بستری بوده و تحت نظر باشد و استراحت کند تا جلوی حرکت لخته خون گرفته شود. این در شرایطی است که بیماری او تحت کنترل و رو به بهبود است‌.

گفتنی است پیروانی تا شنبه - یکشنبه باید در خانه باشد و استراحت کند اما با وجود نیاز به استراحت مطلق، همچنان پیگیر مسائل مربوط به تیم است.

 

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها