نقش محوری رفیق ساکت در تصمیم گیری‌های تیم ملی نوجوانان

اسماعیل قاسمی در ماه‌های اخیر، نقشی محوری در تصمیم‌های مدیریتی تیم ملی نوجوانان داشت.

محمدرضا ساکت، مشاور مهدی تاج، رئیس اسبق فدراسیون فوتبال که به دلیل بازنشستگی در آذر ۹۷ از دبیرکلی فدراسیون کنار گذاشته شد تا ابراهیم شکوری به عنوان سرپرست جانشین او شود تا قبل از حضور مهدی محمدنبی در فدراسیون همه کاره مرکز ملی فوتبال بود و در این میان تصمیم نهایی از سوی ساکت اتخاذ می‌شد که انتقاد اهالی فوتبال را در برداشت.

یکی از این موارد انتخاب اسماعیل قاسمی، مشاور ساکت به عنوان سرپرست یا مدیر تیم اعزامی نوجوانان کشورمان به تورنمنت چین در تیر ۹۸ بود که البته بازیکنان این تیم در قالب تیم دوم به این تورنمنت رفتند و با ۲ شکست مقابل مالزی و کره جنوبی به کار خود پایان دادند.

در همان زمان فدراسیون فوتبال با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد با توجه به اینکه پیروز سیف الله پور، سرپرست وقت تیم ملی نوجوانان درگیر فراهم کردن شرایط اعزام تیم اصلی به تورنمنت کافا بوده قاسمی که مانند خود ساکت بازنشسته بوده و البته به زبان انگلیسی مسلط نیست همراه تیم دوم نوجوانان به چین رفت.

مدتی پس از رقابت‌های مقدماتی نوجوانان پیروز سیف الله پور از سمت خود در تیم نوجوانان استعفاء داد تا اسد حاج محمد، یکی از داوران جوان لیگ برتری و از کارمندان فدراسیون جانشین او شود.

با این وجود شنیده می‌شود این سرپرست جوان نقش محوری در اقدام‌های مدیریتی تیم نوجوانان نداشته و قاسمی در امور مربوط به تیم نوجوانان اختیارات زیادی داشته است.

با این وجود این روز‌ها با توجه به اینکه جدایی محمدرضا ساکت از مرکز ملی فوتبال در حالت قطعی شدن است، قاسمی هم دیگر اختیاری ندارد و به نوعی می‌توان گفت او همراه با همکار قدیمی اش از فدراسیون رفتنی شده است.

 

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها