باشگاه اصفهانی مدرک جدیدی ارایه نکرد

عضو کمیته استیناف گفت:رای بازی سپاهان با پرسپولیس هفته آینده صادر و اعلام می‌شود.

باشگاه اصفهانی مدرک جدیدی ارایه نکرد

 مهدی دادرس، عضو کمیته استیناف فدراسیون فوتبال درباره جلسه این کمیته برای رسیدگی به پرونده سپاهان و پرسپولیس اظهار داشت: در این جلسه سرپرستان و مدیران حقوقی ۲ باشگاه صحبت و دلایلشان را مطرح کردند. این جلسه ۲ ساعت طول کشید. ما هم با صالحی و دیگر اعضای کمیته استیناف جلسه را مدیریت کردیم و با طرح سوال‌های فنی و دقیق دفاعیات طرفین را نوشتیم و آن‌ها امضا کردند.

او درباره تاریخ دقیق اعلام حکم کمیته استیناف گفت: به زودی حکم این پرونده اعلام می‌شود. ما در روز پنج شنبه که تعطیل است و در شرایط کرونایی وقت گذاشتیم و مطمئن باشید به زودی رای را هم اعلام می‌کنیم. در هفته آینده رای بازی سپاهان و پرسپولیس را صادر می‌کنیم.

دادرس درباره ارائه مدارک جدید از سوی باشگاه سپاهان گفت: مدرک جدیدی ارائه نشد بلکه مسئولان این باشگاه صحبت‌های خود را مطرح کرده و فیلم‌هایی که نسبت به آن مدعی بودند به جلسه آوردند.

عضو کیمته استیناف درباره آخرین وضعیت پرونده علی کفاشیان و عباس ترابیان در این کمیته توضیح داد: همه می‌گویند در قیامت یک روز اندازه سه هزار سال است. ما هم مثل روز قیامت هستیم (باخنده) در این پرونده‌ها نمی‌توان برای دلخوشی یک نفر رای صادر کرد. بحث‌ها و تهمت‌هایی نسبت به آن‌ها مطرح شده است. اکنون هم صالحی به عنوان رئیس کمیته استیناف پرونده را گرفته است و از مراجع مختلف سوال می‌کند چراکه مستندات پرونده را تکمیل کرده است و به زودی رای را هم اعلام می‌کند.

 

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها