نمایندگان سپاهان در کمیته استیناف مشخص شدند

سرپرست و مدیر امور حقوقی باشگاه سپاهان فردا (پنجشنبه) در جلسه کمیته استیناف شرکت می‌کنند.

نمایندگان سپاهان در کمیته استیناف مشخص شدند

به نقل از روابط عمومی باشگاه سپاهان، کمیته استیناف فردا پنجشنبه درباره  پرونده دیدار سپاهان و پرسپولیس که در ورزشگاه نقش جهان به دلیل وقوع حوادث غیر قابل پیش بینی برگزار نشد, تشکیل جلسه می دهد که فتاحی سرپرست و حلاجی مدیرامور حقوقی باشگاه سپاهان در این جلسه حضور می یابند. 

 حلاجی مدیر امور حقوقی و قراردادهای این باشگاه در گفتگویی بیان کرد: فردا پنجشنبه به اتفاق  فتاحی سرپرست تیم در جلسه کمیته استیناف حضور خواهیم یافت تا دفاعیات خود را درباره دیدار انجام نشده سپاهان وپرسپولیس به صورت مبسوط و مستند ارائه کنیم.

او افزود: متاسفانه کمیته انضباطی رسیدگی کننده به این موضوع درمرحله بدوی، فقط حق دفاع مکتوب و ارسال لایحه دفائیه را به باشگاه سپاهان داده بود، که البته لایحه مربوطه نیزبه صورت جامع و کامل در زمان قانونی تنظیم و از سوی  نماینده باشگاه در زمان مقرر تقدیم کمیته انضباطی شده بود.

 مدیر امور حقوقی و قراردادهای باشگاه سپاهان بیان کرد: در این پرونده اتفاقات غیر قابل پیش بینی و خارج از کنترل و اراده، منجر به تاخیر موجه در ورود تیم سپاهان به محل ورزشگاه شده، و بر اساس آئین نامه برگزاری مسابقات لیگ برتر بایستی مسابقه با اعمال و اعطای فرصت های پیش بینی شده مطابق با ماده ۱۲ آئین نامه ی موصوف برگزار شود. 

او خاطر نشان کرد: در جلسه فردا ما به عنوان نمایندگان باشگاه سپاهان از تمام ظرفیت های موجود در راستای اجرای عدالت استفاده خواهیم کرد و امیدواریم انتظار به حق مردم استان اصفهان به رعایت انصاف و قانون در کمیته استیناف پاسخ داده شود و باشگاه سپاهان نیز این اطمینان را به مردم شریف اصفهان می دهد که در راستای پیگیری موضوع از تمام پتانسیل و فرصت های قانونی در جهت اجرای عدالت و نقض رای کمیته انضباطی استفاده کند. 

 

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها