نکونام؛ لازم است این روزها همه ما استقلالی‌ها هوشیارتر از همیشه باشیم

صحبت‌های نکونام پیش از بازی حساس استقلال.

نکونام؛ لازم است این روزها همه ما استقلالی‌ها هوشیارتر از همیشه باشیم

جواد نکونام پیش از دیدار با نساجی گفت: ساکت الهامی تیم فنی و خوبی ساخته است.

 تیم‌های نساجی مازندران و استقلال در هفته بیست و هشتم لیگ برتر روز جمعه (امروز) در ورزشگاه شهید وطنی قائم شهر به مصاف یکدیگر می‌روند.

جواد نکونام سرمربی تیم استقلال در آستانه این دیدار، گفت: به نظرم، دوست خوبم ساکت الهامی به لحاظ فنی، تیم خوب و باشخصیتی ساخته که در هفته‌های اخیر توانسته نتایج قابل قبولی بگیرد.

ما هم استقلال هستیم و در فصل جاری، بازیکنان‌مان ثابت کرده‌اند بسیار فداکارانه، جنگنده و با تعصب بازی می‌کنند تا دل هواداران را شاد کنند. ما تا روز آخر به حمایت‌های بی‌دریغ و خالصانه چه از سوی هواداران و چه از سوی پیشکسوتان خود نیاز داریم و ان‌شاءالله بتوانیم لطف آن‌ها را جبران کنیم.

او که سابقه سرمربیگری در نساجی و صعود این تیم مازندرانی آن هم پس از ۲۴ سال را در کارنامه دارد، در این رابطه خاطرنشان کرد: من کارخاصی در آن زمان نکردم بلکه نساجی و شهر قائم شهر لیاقت صعود به لیگ برتر را داشتند.

آن اتفاق برای همیشه در ذهن و زندگی من نقش بسته و هرگز آن را فراموش نخواهم کرد اما اینجا دوست دارم بیشتر درباره استقلال و تماشاگرانش حرف بزنم. سه فینال مهم در پیش داریم که فینال اول‌مان فرداست و همه از اهمیت مسابقه مطلع هستیم و با تمام توان به زمین می‌رویم.

جواد نکونام در پایان گفت: مهمترین فاکتور برای موفقیت، حفظ آرامش و تمرکز روی بازی‌ها و تمرینات است. همه متحد و یکدل هستیم تا پایان خوبی برای فصل رقم بزنیم. لازم است این روزها همه ما استقلالی‌ها هوشیارتر از همیشه باشیم و اجازه ندهیم کسی بخواهد اتحادمان را بهم یا با حواشی به تیم‌مان ضربه بزند. در حال حاضر در آرامش هستیم و این نکته مهمی است.

منبع: خبر آنلاین

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها