پرونده آمانوف در استقلال پیچیده شد/ فیفا استعلام ایمیل‌های آمانوف را بگیرد

عزیزبک آمانوف با شکایت از باشگاه استقلال این باشگاه را محکوم کرد.

پرونده آمانوف در استقلال پیچیده شد/ فیفا استعلام ایمیل‌های آمانوف را بگیرد

عوامل باشگاه استقلال از طریق کمیته انضباطی فیفا به عزیزبک آمانوف، هافبک ازبکستانی سابق خودشان پیغام داده‌اند که اگر واقعاً طبق همان چیزی که قانون حکم می‌کند در زمان مقرر برای استقلال اخطاریه فرستاده است، این ایمیل‌ها را دوباره برای فیفا ارسال کند تا تاریخ ثبت اولیه آنها مجدداً استعلام شود. البته این کار شاید فقط زمان صدور حکم تجدید نظر را به تعویق اندازد و بهتر است استقلال از همین حالا دنبال ارائه مدارک مستند پیرامون ترک بدون اجازه تمرینات تیم توسط این بازیکن باشد.

اتفاقی که زمستان سال گذشته به وقوع پیوست و مدیران وقت باشگاه استقلال در آن زمان مدعی بودند با استناد به همین پرواز شبانه و بی‌اطلاع می‌توان عزیزبک آمانوف را محکوم کرد. درواقع تنها نقطه امیدواری استقلال این است که بتواند ثابت کند آمانوف ترک تمرین کرده تا شاید از جرایم مالی که در نظر گرفته شده درامان بماند.

البته در روزهای اخیر سعی شد موضوع به کم کاری برخی کارمندان ارتباط داده شود درحالی که اهمال مدیریت باشگاه استقلال در پیگیری نکردن پرداخت بدهی این بازیکن قابل کتمان نیست و باشگاه استقلال باید رویه خود را نسبت به پرداخت حقوق بازیکنان خارجی تغییر دهد تا برای همیشه وقوع چنین مشکلاتی در این باشگاه به پایان برسد.

منبع: خبر آنلاین

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها