رونالدو: زیدان حس خاصی به من می‌داد/ او کمک زیادی به من کرد

فوق‌ستاره پرتغالی تیم فوتبال یوونتوس از سرمربی پیشین خود تمجید کرد.

رونالدو: زیدان حس خاصی به من می‌داد/ او کمک زیادی به من کرد

کریستیانو رونالدو که پیش از پیوستن به یوونتوس در تابستان 2018، زیرنظر زین‌الدین زیدان سه قهرمانی متوالی در لیگ قهرمانان اروپا را تجربه کرد، از سرمربی فرانسوی کهکشانی‌ها تمجید کرد که اوسط فصل گذشته برای دومین بار هدایت رئال مادرید را برعهده گرفت.

رونالدو 34 ساله در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «DAZN» گفت: اعتماد به نفسی که یک بازیکن نیاز دارد، تنها از خود او نشأت نمی‌گیرد، بلکه از سرمربی و بازیکنان کناری‌اش هم این اعتماد به نفس را می‌گیرد. به عنوان یک بازیکن نیاز دارید که احساس کنید عضو مهمی از تیم هستید و زیدان حس خاصی به من می‌داد.

وی افزود: زیزو کمک زیادی به من کرد و احترام زیادی برای او قائل بودم اما کار زیرنظر زیدان سبب شد تا او را بیشتر از گذشته تحسین کنم. دلیلش هم شخصیتی است که او داشت، نوع صحبت کردنش، سبک مربیگری‌اش و نوع رفتاری که با من داشت. زیزو همیشه به من می‌گفت که "آرامش خودت را حفظ کن و بازی خودت را انجام بده. تو بازیکنی هستی که می‌توانی تفاوت را رقم بزنی".

فوق‌ستاره پرتغالی یوونتوس که عنوان بهترین گلزن تاریخ باشگاه رئال مادرید از آن وی است، در بخش پایانی صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: زیدان همیشه با من روراست بود و به همین خاطر است که همیشه به او علاقه‌مند خواهم بود.

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها