گل‌گهر کاوه رضایی را نمی‌خواهد

مدیرعامل باشگاه گل‌گهر سیرجان به نتایج اخیر این تیم در لیگ برتر و همچنین شایعه جذب کاوه رضایی واکنش نشان داد.

گل‌گهر کاوه رضایی را نمی‌خواهد

مدیرعامل باشگاه گل‌گهر سیرجان به نتایج اخیر این تیم در لیگ برتر و همچنین شایعه جذب کاوه رضایی واکنش نشان داد.

محمد اسفندیارپور درباره نتایج اخیر تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان اظهار داشت: وقتی هر چقدر جلوتر می‌روید، انتظارها بیشتر می‌شود، ما هم از این قاعده مستثنی نیستیم اما اگر مقایسه‌ای به نسبت هزینه و تیمی که بسته‌ایم با دیگر تیم‌ها داشته باشیم، نتایج گل‌گهر مطلوب بوده است. می‌توانیم رشد کنیم و شرایط بهتری هم داشته باشیم. شرایط امروزِ گل‌گهر بد نیست و به نسبت سایر تیم‌ها امتیازهای خوبی جمع کرد‌ه‌ایم. تا پایان فصل راه زیادی باقی مانده و باید ببینیم نتیجه اصلی چه خواهد شد. در 13 بازی باقیمانده تا پایان فصل، خیلی از تیم‌ها بالا و پایین می‌شوند و امیدوارم با قدرت کار را پیش ببریم و نتیجه مطلوب را کسب کنیم.

وی در خصوص اینکه آیا از ابتدای فصل انتظار قهرمانی از امیر قلعه‌نویی را داشتند یا نه، تصریح کرد: آیا مربی مثل قلعه‌نویی به قهرمانی فکر نمی‌کند؟ به طور حتم طبق ساختاری که باشگاه دارد، حداقل به سهمیه آسیا فکر می‌کنیم. یک زمانی سرمربی دارید که طبق سیاست‌های باشگاه سعی می‌کند میانه جدول را حفظ کرده یا در بحث بازیکن‌سازی و آینده‌نگری فعالیت کند. فوتبال است و نمی‌توان چیزی را پیش‌بینی کرد.

مدیرعامل باشگاه گل‌گهر سیرجان در پاسخ به این سؤال که آیا جذب کاوه رضایی در برنامه گل‌گهر حضور دارد یا نه، گفت: ظرفیت تیم تکمیل است و تا این لحظه برنامه‌ای برای جذب رضایی نداریم.

اسفندیارپور در مورد اینکه آیا گل‌گهر به لحاظ بودجه کمتر از تیم‌های دیگر هزینه کرده است، یادآور شد: صورت‌های مالی گل‌گهر نه تنها الان، بلکه از قبل نیز شفاف بوده و چیز پنهانی نیست. نمی‌دانم با حضور استقلال و پرسپولیس در بورس، صورت‌های مالی‌شان منتشر شد یا نه اما صورت‌های مالی گل‌گهر شفاف است.

 

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها

.