نورافکن: گل من به استقلال تا حدی شانسی بود

6 ماه با سپاهان قرارداد دارم و سعی می‌کنم در این مدت شرایط خوبی داشته باشم.

نورافکن: گل من به استقلال تا حدی شانسی بود

امید نورافکن پس از برتری 2 بر یک سپاهان مقابل استقلال در هفته شانزدهم لیگ برتر اظهار داشت: خدا را شکر توانستیم بازی درون خانه را با سه امتیاز تمام کنیم بازی خوبی انجام دادیم. در نیمه اول موقعیت‌هایی داشتیم که نتوانستیم به گل تبدیل کنیم. متأسفانه دو توپ به تیر زدیم البته استقلال هم فرصت‌های خوبی د اشت.

وی افزود: استقلال واقعاً تیم خیلی خوبی است اما با این برد هنوز کار ما  تمام نشده است. هفته آینده با نساجی بازی داریم و به دنبال کسب نتایج خوب برای تیم خوب سپاهان هستیم.

بازیکن تیم فوتبال سپاهان در خصوص گلزنی‌اش در این مسابقه توضیح داد: گل من مقداری با شانس همراه بود. 

نورافکن در خصوص مباحث مطرح شده نسبت به احتمال حضورش در پرسپولیس عنوان کرد: با تیم خوب سپاهان 6 ماه قرارداد دارم. با تمام وجود می‌خواهم این 6 ماه را به پایان برسانیم تا پس از آن ببینیم سرنوشت‌ ما چگونه خواهد بود.

وی در مورد اینکه آیا باشگاه پرسپولیس با خودش یا سپاهان صحبت کرده است، گفت: خیر، صحبتی با من نشده است تمام اخباری که در فضای مجازی بیرون می‌آید نادرست است. نه کسی با من صحبت کرده و نه خودم کسی را مأمور کردم با جایی صحبت کند. 6 ماه با سپاهان قرارداد دارم و سعی می‌کنم در این مدت شرایط خوبی داشته باشم. 

هافبک سپاهان در مورد اینکه پس از خط خوردن از لیست تیم ملی برای جام جهانی 2022 شرایط برای وی چگونه پیش رفت زیرا خیلی‌ها اعتقاد دارد حذف وی از لیست کی‌روش منصفانه نبود، پاسخ داد: نظر شما است که می‌گویید منصفانه نبود و این نظر لطف شما است. اما از این بعد به قضیه نگاه می‌کنم که در 18 سالگی خود کی‌روش وقتی در استقلال بودم من را به تیم ملی دعوت کرد. حتی اگر خط خوردن از لیست تیم ملی برای من سنگین بوده به تصمیم او احترام می‌گذارم البته روزهای سختی را سپری کردم. پس از آن تمرینات خودم را شروع کرده و مورایس نیز با من صحبت کرد. سرمربی سپاهان به من کمک کرد. این وضعیت را گذراندیم در تنهایی می‌گویم به تصمیم کی‌روش احترام می‌گذارم این بهترین کلمه است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها