فتح‌الله‌زاده: بازی سپاهان سخت است ولی ما هم تیم سختی هستیم

وی افزود: 2 پنالتی بازی استقلال و تراکتور مشخص بود، نمی‌دانم چرا دوستان شلوغش کردند.

فتح‌الله‌زاده: بازی سپاهان سخت است ولی ما هم تیم سختی هستیم

مدیر عامل باشگاه استقلال می‌گوید هر دو پنالتی آبی‌پوشان مقابل تراکتور صحیح اعلام شده و نمی‌داند چرا بعضی دوستان اعتراض می‌کنند؟

علی فتح‌الله‌زاده در گفتگو با ایلنا، پیرامون ارزیابی بازی سپاهان و استقلال در هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال ایران اظهار داشت: این بازی سخت است اما ما هم تیم سخت و قوی هستیم. امیدوارم بر خلاف بازی رفت برنده باشیم. بچه‌ها و کادرفنی همه در تلاش هستند تا دست پُر از اصفهان برگردیم.

وی در پاسخ به اینکه آیا به امارات سفر کرده است، افزود:  این خبر شایعه است. در تهران هستم و سفری نداشتم. البته ممکن ظرف دو یا سه روز آینده به دبی بروم. برای بازگشایی پنجره نقل و انتقالاتی استقلال باید به امارات سفر کنم اما کمی گرفتارم و یکسری کارهای عقب افتاده داریم که باید آن را انجام بدهم. نهایتاً سه روز دیگر به امارات می‌روم.

مدیرعامل استقلال در پاسخ به اینکه خداداد افشاریان رییس کمیته داوران عملکرد داور بازی استقلال و تراکتور را مثبت قلمداد کرده و پاسخ مدیران معترض پرشورها را داده است، گفت: عملکرد خوب، خوب است و جای تعریف دارد. هر فردی به این عملکرد نگاه کند می‌گوید خوب است چرا که پنالتی، پنالتی است. هر جا که خطا باشد داور طبق قانون خطا اعلام می‌کند و اینکه بگوییم چون جثه فلان بازیکن(مهدی قایدی) ضعیف است داور نباید پنالتی بگیرد. اگر ضعیف شما کمتر به او ضربه بزنید. اعتقادم این است که خطا کردن ربطی به جثه ندارد، خطا، خطا است. شما ضربه را به بازیکن 100 کیلویی هم بزنید خطا است. بازیکن 60 کیلویی هم همینطور. 

وی افزود: 2 پنالتی بازی استقلال و تراکتور مشخص بود، نمی‌دانم چرا دوستان شلوغش کردند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها