ذوالمجیدیان: تاخیر در جذب مهاجم خارجی دلیل دارد

در خصوص جذب بازیکن خارجی هیچ نامی را تائید و یا رد نمی کنم.

اکبر ذوالمجیدیان مدیر تیم تراکتور در خصوص آخرین وضعیت تراکتور و شروع دوباره تمرینات این تیم گفت: به خاطر اردوی تیم ملی بازی های لیگ تعطیل شده و به همین خاطر کادر فنی تصمیم گرفت که با بازیکنان استراحت چند روزه ای را بدهد. از امروز (جمعه 25 شهریور) تمرینات تیم از سر گرفته می شود. تشکری هم باید داشته باشیم از مسئولین چمن ورزشگاه بنیان دیزل که بهترین شرایط را در دو زمین آماده کردند تا آقای بردیف بتواند خواسته های فنی را بدون دغدغه اجرایی کند.

جذب مهاجم خارجی که هنوز به سرانجام نرسیده، سوال بعدی از مدیر تیم تراکتور بود که او در این خصوص گفت: در خصوص جذب بازیکن خارجی هیچ نامی را تائید و یا رد نمی کنم ولی جذب مهاجم خارجی در اولویت برنامه های باشگاه قرار دارد. مدیریت و کمیته نقل و انتقالات که از اعضای هیات مدیره باشگاه تشکیل شده است با هماهنگی آقای بردیف در تلاش هستند تا با گزینه های مد نظر توافق کنند. اینکه پروسه جذب مهاجم طولانی شده است نشان می دهد که کادر فنی و تیم مدیریتی در تلاش هستند که بهترین نفر را جذب کنند.

ذوالمجیدیان با تاکید بر الزام استفاده از VAR در لیگ برتر یادآور شد: تراکتور همیشه یکی از تیم هایی بوده است که از داوری ضربه خورده است و اکنون در بحث VAR امکان رعایت عدالت ممکن خواهد بود و ما با این سیستم می توانیم قهرمانی های واقعی را در لیگ ببینیم. تیمی که با تکرار اشتباهات سهوی امتیاز جمع می کند و قهرمان می شود هیچ ارزشی ندارد. این ها تنها یک سری آمار و عدد هست که برای کری فوتبالی ثبت می شود. هیچ شخص و هیچ تکنولوژی نمی تواند جلوی اشتباهات عمدی را بگیرد ولی با VAR حداقل جلوی اشتباهات سهوی می گرفته می شود و اشتباهات عمدی نیز زیر ذره بین می رود.

 
 

وی با تاکید بر حضور تماشاگران تراکتور در بازی حساس با پرسپولیس در هفته هفتم گفت: تراکتور در هر شهری که بازی کند این حق قانونی را دارد که هوادارانش در استادیوم حضور داشته باشند. بزرگی تراکتور به خاطر حضور همین هواداران است و دیدار با پرسپولیس نیز فرقی با دیگر دیدارها ندارد و اگر بازی باتماشاگر باشد مثل تمامی دیدارها ما روی هواداران خود حساب می کنیم و با کمک آنها برای سه امتیاز به میدان می رویم.

 

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها