اگر به بهانه کرونا دانش آموزان در فضای مجازی رها نمی‌شدند، این مشکلات پیش نمی‌آمد

متأسفانه در سال‌های اخیر دانش آموزان در فضای مجازی رها شدند و همین امر به دلیل محدودیت‌های کرونایی و آموزش مجازی موجب شد تا مشکلاتی پدید آید.

اگر به بهانه کرونا دانش آموزان در فضای مجازی رها نمی‌شدند، این مشکلات پیش نمی‌آمد

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: قانون مدیریت پلتفرم های خارجی فضای مجازی در حال تدوین است و این اقدام در بسیاری از کشورها از جمله آمریکا صورت گرفته است.

 حجت الاسلام مرتضی آقا تهرانی شامگاه جمعه در سومین شب از جشن‌های انقلاب اسلامی که از سوی مجمع هم افزایی جوانان انقلابی در مسجد امام حسین (ع) خیابان توحید برگزار شد در سخنانی اظهار داشت: انقلاب اسلامی توانست با رهبری امام راحل و همراهی مردم حکومت را رژیم طاغوت بگیرد.

به نوشته مهر، رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس عنوان داشت: اگرچه ما توانستیم حکومت را از طاغوت پس بگیریم، اما یک دهه است که فضای مجازی کشور را به طاغوت سپرده ایم.

آقاتهرانی با اشاره به رهاشدگی‌فضای مجازی گفت: مدیریت پلتفرم‌های فضای مجازی خارجی در دست اقدام است و این اقدام در بسیاری از کشورها از جمله آمریکا صورت گرفته و آنان ۲۷۰ بند قانونی برای این نوشته اند.

وی گفت: متأسفانه برخی‌ها اینگونه وانمود می‌کنند که مدیریت این شبکه‌ها جلوگیری از آزادی است در حالی که اینگونه نیست و این قانون در حال آماده سازی و گذراندن مراحل نهایی خود است.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در موضوع حجاب و عفاف ۳۲ دستگاه در دولت مسئول هستند که باید عملکرد خود را به مجلس شورای اسلامی ارائه دهند.

وی عنوان داشت: رعایت حجاب و عفاف یکی از سفارشات دین اسلام است و ما در زمینه حجاب قوانین خوبی داریم، اما نیازمند افزایش توجه عموم جامعه به موضوع امر به معروف و نهی از منکر هستیم.

حجت الاسلام آقاتهرانی افزود: متأسفانه در سال‌های اخیر دانش آموزان در فضای مجازی رها شدند و همین امر به دلیل محدودیت‌های کرونایی و آموزش مجازی موجب شد تا مشکلاتی پدید آید.

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها

.