فاطمه بهرامی همسر محمد محمدرضایی:

نماینده مجلس ششم در زندان بیجار ۴۰ ضربه شلاق خورد

محمد محمد رضایی نماینده مردم بیجار بخاطر مبارزه با زمین خواری توسط شاکیان خصوصی به ۵سال حبس محکوم شده است.

نماینده مجلس ششم در زندان بیجار ۴۰ ضربه شلاق خورد

فاطمه بهرامی همسر محمد محمد رضایی نماینده مردم بیجار در مجلس ششم در گفتگو با خبرنگار مستقل گفت: همسرم که بخاطر مبارزه با زمین خواری توسط شاکیان خصوصی به ۵سال حبس محکوم شده است اکنون بیش از۲ هفته است که در زندان بیجار برای تحمل کیفر زندانی شده است.

فاطمه بهرامی که باتاثر و گریه با ما گفتگو می کرد عنوان داشت با وجود وضع وخیم بیماری و همچنین نیاز آنی وی به عمل جراحی در اثر اعتصاب غذا در زندان بیمارتر از گذشته شده است، امروز شنبه۲۴ دیماه۱۴۰۱ در اجرای احکام زندان ۴۰ ضربه شلاق خورده است.

لازم به ذکر است که بگویم مسولان بلند پایه شهرستان بیجار در هفته گذشته با مقامات قضایی بیجار جلسه داشته اند و خواستار آزادی وی شده اند.

خانم بهرامی در ادامه گفت: این هم ثمره مبارزه با فساد برای کسی که فقط به مبارزه با زمین خواری پرداخته است باید چنین تنبیه شود که زمین خواران خیالشان آسوده باشد.

همسر این نماینده ادوار در حین گفتگو با خبرنگار ما از ابتدا تا انتهای مصاحبه اشک ریخت و از رسانه های کشور خواست که از مسولان دادگستری بیجار بخواهند، چرا به این چهره شناخته شده ۶۵ ساله چهل ضربه شلاق زده اند؟

وی در خاتمه گفت: من به حق خواهی همسرم در دفاع از بیت المال افتخار می کنم و از این به بعد من هم در کنار همسرم به مبارزه بی امان با زمینخواران می پردازم.

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها

.