بغض و اندوه مردم یمن، افغانستان، سوریه، عراق و فلسطین از مردم ما بیشتر است

ارمغان حضور استکبار در منطقه ما فقر، گرسنگی و آوارگی است و ما این شرایط را دیده‌ایم و در یمن، افغانستان، سوریه، عراق و فلسطین شاهد آثار حضور دشمنان در کشورهای اسلامی هستیم و این در حالی است که بغض آن‌ها از ملت‌ما ده‌ها برابر است.

بغض و اندوه مردم یمن، افغانستان، سوریه، عراق و فلسطین از مردم ما بیشتر است

فرمانده کل سپاه گفت: اینکه بعضی شیپور بیگانه زده و جوانان را به میدان آشوب دعوت می‌کنند به دلیل این است که می‌خواهند ایران را به ویرانه‌ای تبدیل کرده و از پیشرفت کشور جلوگیری کنند؛ همان کاری که با عراق، سوریه، یمن و افغانستان کردند.

 سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران در آیین بزرگداشت سالروز شهادت سرلشکر احمد کاظمی و همرزمانش که صبح امروز در حسینیه امام خمینی(ره) نیروی زمینی سپاه برگزار شد، طی سخنانی اظهار داشت: امروز سالروز شهادت ستارگان درخشانی از نیروی زمینی است کسانی که حتی برای یک لحظه میدان جهاد را ترک نکردند.

به نوشته تسنیم، وی ادامه داد: شهید کاظمی و همرزمانش برای سربلند بودن قامت یک امت ایستادند و جان عزیز خودشان را فدای این کشور کردند.

فرمانده کل سپاه خانواده شهدا را چشم و چراغ ملت ایران دانست و گفت: خانواده‌های شهدا تکیه‌گاه معنوی جامعه ما هستند، آنها با راهی کردن عزیزان خود در واقع همه آرزو‌های خود را فدا کرده‌اند.

سرلشکر سلامی تصریح کرد: اگر به آینه حادثه‌های اخیر در سال‌های اخیر نظر کرده و به سوریه و عراق سری بزنیم می‌بینیم دشمنان با امت اسلام در سرزمین مسلمانان چه کردند؛ اگر سفری به این کشورها داشته باشید شهرها را ویران‌شده می‌بینید. آن شهرها تبدیل به شهر ارواح شده و هیچ موجود زنده‌ای در آنها زندگی نمی‌کند و همه خانه‌ها ویران است و صدای بازی بچه‌ها در آن شنیده نمی‌شود.

وی ادامه داد: ارمغان حضور استکبار در منطقه ما فقر، گرسنگی و آوارگی است و ما این شرایط را دیده‌ایم و در یمن، افغانستان، سوریه، عراق و فلسطین شاهد آثار حضور دشمنان در کشورهای اسلامی هستیم و این در حالی است که بغض آن‌ها از ملت‌ما ده‌ها برابر است.

فرمانده کل سپاه با اشاره به حوادث اخیر کشور گفت: دشمنان در چندماه گذشته در یک فتنه و جنگ جهانی می‌خواستند مدارس، دانشگاه‌ها و مراکز فعالیت اقتصادی مردم را تعطیل و کشور را به آشوب بکشند، اما جوانان، زنان و دختران ایران با آنان همراهی نکرده و نقشه‌های آن‌ها را به شکست کشاندند.

سرلشکر سلامی با اشاره به به مجاهدت‌های رزمندگان و شهدا در در دفاع از امنیت کشور گفت: شهدا نه‌تنها در این حوادث اخیر بلکه در جای‌جای مرزهای کشور با ایستادگی در برابر دشمنان و نثار جان خود زیباترین سرمایه خود را دادند تا ما امروز با عزت زندگی کنیم.

وی با اشاره به جنایات آمریکا در عراق و افغانستان گفت: اینکه بعضی شیپور بیگانه می‌زنند و جوانان را به میدان آشوب دعوت می‌کنند به دلیل این است که می‌خواهند ایران را به ویرانه‌ای تبدیل کرده و از پیشرفت کشور جلوگیری کنند؛ همان کاری که با عراق، سوریه، یمن و افغانستان کردند.

فرمانده کل سپاه افزود: شهدا با ایستادگی و مقاومت و اقتدار مانع تحقق اهداف دشمن شدند، البته جنگ جریان دارد و دشمن آرام نیست، اما ما او را آرام می‌کنیم و شکستش می‌دهیم، آن‌ها فکر می‌کردند که می‌توانند این نظام قدرت‌مند را بشکنند اما در اوج این خیال و توهم شکست خوردند.

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها

.