آیین تکریم و معارفه معاونت پشتیبانی و تأمین منابع مالی شستا برگزار شد؛

مهدی نوروزیان سرپرست معاونت پشتیبانی و تأمین منابع مالی شستا شد

آیین تکریم و معارفه معاونت پشتیبانی و تأمین منابع مالی سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی برگزار و مهدی نوروزیان به‌عنوان سرپرست این معاونت معرفی شد.

به گزارش شستا رسانه؛ در این مراسم که با حضور ابراهیم بازیان مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی و معاونین شستا برگزار شد از علی ندرلو سرپرست سابق این معاونت تقدیر به عمل آمد و مهدی نوروزیان به‌عنوان سرپرست جدید معارفه شد.

ابراهیم بازیان مدیرعامل شستا در این مراسم با اشاره ارتقای شفافیت در گزارشات مالی گفت: انتظار می‌رود در این دوره، متنوع سازی روش‌های تامین مالی در مجموعه شستا و شرکت‌های تابعه، ارتقای شفافیت با تهیه و انتشار به هنگام انواع گزارشات مالی، بررسی، پیشنهاد و پیگیری اجرای برنامه‌های مربوط به کنترل و کاهش هزینه‌ها در شستا و هلدینگ های تابعه و گسترش تعامل با بانک‌ها در جهت به‌روزرسانی تعهدات بانکی و کاهش بهای تمام‌شده تسهیلات گروه به‌صورت ویژه پیگیری و اجرایی شود.

شایسته ذکر است مهدی نوروزیان سابقه حضور و فعالیت در نهاد ریاست جمهوری، سازمان تأمین اجتماعی، سازمان بیمه خدمات درمانی، مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی، سازمان بیمه سلامت را در کارنامه کاری خود دارد.

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها