بانک رفاه کارگران نیروی متخصص در حوزه فناوری اطلاعات استخدام می کند

بانک رفاه کارگران در راستای دسترس پذیری و ارتقاء پایداری سامانه های بانکی، نیروی تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات استخدام می کند.

به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگران، این بانک در نظر دارد به منظور تامین بخشی از نیروی تخصصی خود در زمینه فناوری اطلاعات از میان افراد واجد شرایط با مدرک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته های تحصیلی مهندسی کامپیوتر و مهندسی فناوری اطلاعات در تمامی گرایش ها، در چارچوب قوانین و مقررات جاری خود دعوت به همکاری کند. 
متقاضیانی که دارای شرایط عمومی و تخصصی مطابق با شرایط اعلام شده هستند می توانند با مراجعه به پورتال بانک به نشانی www.refah-bank.ir در قسمت اطلاع‌رسانی نسبت به بارگذاری رزومه (فردی، تحصیلی و شغلی) خود اقدام کنند.
شایان ذکر است که از افراد واجد شرایط همکاری برای انجام مصاحبه تخصصی دعوت به عمل خواهد آمد.

 

مشارکت بانک رفاه کارگران در تجهیز دانشگاه علوم پزشکی بابل

بانک رفاه کارگران در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی، در تجهیز دانشگاه علوم پزشکی بابل مشارکت کرد.
به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگران، به منظور قدردانی از تلاش های کادر درمان در ارائه خدمات پزشکی و درمانی به شهروندان در این ایام حساس شیوع ویروس کرونا و در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی، این بانک در تجهیز دانشگاه علوم پزشکی بابل به منظور تهیه دستگاه اکسیژن‌ساز مشارکت کرد.
بر اساس این گزارش، مدیر شعب بانک رفاه استان اظهار داشت: بانک رفاه کارگران به عنوان بانکی اجتماعی قریب به 6 دهه تجربه در بخش های مختلف اقتصادی خدمات متنوع مالی ارائه می دهد که مهم‌ترین حوزه مورد توجه آن نظام سلامت کشور است.
در ادامه دکتر جلالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل گفت: دانشگاه علوم پزشکی بابل ارتباط بسیار خوبی با بانک رفاه کارگران دارد و این بانک با توانایی و ظرفیت بالایی که دارد خدمات مناسبی در حوزه سلامت ارائه می دهد.

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها