خبرفوری / مردم منتظر این یارانه در تیرماه باشند!

دیروز یارانه معیشتی برای خانوارها واریز شد.

پایگاه خبری مستقل آنلاین: مبلغ یارانه معیشتی که دیروز برای خانوار ها واریز شد. همانند ماه‌های قبلی برای خانواده یک نفره ۵۵ هزار تومان، خانوار دو نفره ۱۰۳ هزار تومان، خانوار سه نفره ۱۳۸ هزار تومان، خانوار چهار نفره ۱۷۲ هزار تومان و خانوار پنج نفره و بیشتر ۲۰۵ هزار تومان یارانه معیشتی بوده است. اما علت کم واریز شدن یارانه معیشتی برای برخی افراد چه بوده است؟ هفت میلیون نفر از افرادی که یارانه معیشتی دریافت می کنند در آذر پارسال مرحله دوم وام یک میلیون تومانی کرونا را گرفتند که هفتمین قسط آن از یارانه این ماه وام‌گیرندگان کسر شده است. 

 

" این اخبار را از دست ندهید "

خبرداغ : علت واریز نشدن یارانه چیست؟ زمان واریز

خبرداغ : این خانم بازیگر با مجری معروف شبکه ۵ ازدواج کرده

 

 

در دهه سوم تیر ماه امسال یارانه نقدی ۴۵ هزار تومانی قرار است به مانند گذشته به خانوار مشمول پرداخت شود. در این مورد به نظر نمی‌رسد تغییر جدیدی رخ داده باشد و احتمالا نهایتا تا دو هفته دیگر این مبلغ در حساب بانکی مشمولان خواهد بود.

در این مورد تنها اتفاق جدید این است که وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرده است: کسانی که در سال ۱۳۹۳ از ثبت‌نام یارانه‌ها جا‌مانده یا افرادی که خانواده آنها یارانه‌بگیر نبوده اما با ازدواج از خانواده جدا شده‌اند چنانچه متقاضی دریافت یارانه هستند، می‌توانند طبق شرایطی که اعلام خواهد شد برای ثبت نام اقدام کنند‌.‌

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها