تحسین مستقل آنلاین از نگرش مثبت مدیرعامل فولاد مبارکه به ورزش قهرمانی

فولاد مبارکه با تکمیل ورزشگاه نقش جهان خدمت بزرگی به ورزش استان و کشور خواهد کرد

حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل فولاد مبارکه که به بازدید از مجموعۀ ورزشی صفائیه رفته بود ضمن اینکه این مجموعه ورزشی را کامل دانست اظهار داشت: ما باید بعضی از نواقص را برای بهره‌برداری حداکثری رفع کنیم. وی در ادامه از عزم فولاد مبارکه برای تکمیل هرچه بیشتر ورزشگاه نقش‌جهان خبر داد. عظیمیان در ادامه گفت: فولاد مبارکه با تکمیل ورزشگاه نقش جهان خدمت بزرگی به ورزش استان و کشور خواهد کرد.

به تحلیل مستقل آنلاین ورود مجموعه صنعتی فولاد مبارکه به حوزه‌های فرهنگی و ورزشی متضمن موفقیت و ثبات در این حوزه است، زیرا یک تشکیلات عظیم صنعتی بطور پیش‌فرض از برنامه‌ریزی گام به گام، بودجه دقیق و انضباط عملی برخوردار است. همین نکته موجب شده که مدیرعامل فولاد مبارکه تاکید کند: "ما بارها طی سالیان گذشته اعلام کرده ایم اگر تمام مساحت ۳۰۰ هکتاری اطراف ورزشگاه در اختیار ما قرار بگیرد مجموعه ورزشی المپیک را خواهیم ساخت بطوری که قابل برگزاری بازیهای ملی در همه رشته های ورزشی و حتی قابلیت برگزاری بازیهای آسیایی باشد . امیدوارم این خواسته هم از طرف مسئولین قبول شود." نگاه درازمدت ایشان به ورزش موجبات بازدیدهای نزدیک از مجموعه‌های ورزشی را پدید آورده است.

حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل فولاد مبارکه در بازدید از مجموعۀ ورزشی صفائیه اظهار داشت: توجه به ورزش کارکنان و خانواده های ایشان و همچنین ورزش قهرمانی به جهت ترویج روحیۀ نشاط و سلامتی در شرایط فعلی کشور از اهمیت زیادی برخوردار است. 

وی مجموعه ورزشی صفائیه را کامل دانست و بر رفع برخی نواقص موجود برای بهره‌برداری حداکثری تأکید کرد. عظیمیان در ادامه با اشاره به مشارکت فولاد مبارکه در توسعۀ زیرساخت‌های ورزش استان، از عزم شرکت برای تکمیل هرچه بیشتر ورزشگاه نقش‌جهان خبر داد و افزود: معتقدیم فولاد مبارکه با تکمیل این ورزشگاه خدمت بزرگی به ورزش استان و کشور خواهد کرد؛ چراکه در این صورت امکان سرویس‌دهی به ورزش قهرمانی استان و میزبانی مسابقات ملی و آسیایی نیز فراهم خواهد شد.

‍‍‍

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها