بهار تولید «فخاس» با‌ دو رکوردشکنی آغاز شد؛

جابه‌جایی رکورد ماهانه تولید گندله و آهن اسفنجی در نیشابور

کارکنان پرتلاش شرکت مجتمع فولاد خراسان فروردین ماه ۱۴۰۳ را با ثبت دو رکورد ماهانه آغاز کردند و خط موفقیت‌های سال گذشته‌ خود را تداوم بخشیدند.

جابه‌جایی رکورد ماهانه تولید گندله و آهن اسفنجی در نیشابور

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات‌آنلاین» و به نقل از روابط عمومی شرکت مجتمع فولاد خراسان، طهمورث جوانبخت با بیان اینکه جهش تولید وجهه همت کارکنان ما در تمام سطوح است، افزود: ثبت دو رکورد تولید در ناحیه گندله‌سازی و احیا مستقیم ۲ در فروردین‌ ماه ۱۴۰۳، نشان از آمادگی همه‌جانبه ارکان تولید، تامین، پشتیبانی و عزم سرمایه‌های انسانی شرکت برای تحقق این مهم دارد.

وی از شکستن رکورد تولید ماهانه گندله در این شرکت با دستیابی به رقم ۲۱۷ هزار و ۷۷۶ تن خبر داد و گفت: این تناژ سه هزار و ۲۵۳ تن بیش از نصاب قبلی است که در آبان‌ ماه ۱۴۰۲ به ثبت رسیده بود.

مدیرعامل شرکت مجتمع فولاد خراسان تصریح کرد: شکسته شدن رکورد تولید آهن اسفنجی در ناحیه احیا مستقیم ۲ این شرکت پس از ۳۰ ماه، دیگر موفقیت فولادمردان خراسان در آغاز سال جدید بود؛ دستیابی این واحد به تناژ ۷۳ هزار و ۶۹۸ تن، رکورد قبلی را که مهر ماه ۱۴۰۰ ثبت شده بود، ۶۷۶ تن جابه‌جا کرده است.

جوانبخت در پایان از هم‌دلی، تلاش و تعهد کاری همکاران فولاد خراسان قدردانی کرد و ثبت این موفقیت‌ها را در آغاز سال جدید، نویدبخش کسب افتخارات بیشتر دانست.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها