قیمت خودرو + امروز 2 اردیبهشت ۱۴۰۳

قیمت خودرو امروز، یکشنبه دوم اردیبهشت 1403، کار خود را بدون تغییر نسبت به هفته گذشته آغاز کرده و ثبات در اغلب محصولات بازار به چشم می‌خورد.

قیمت خودرو + امروز 2 اردیبهشت ۱۴۰۳

هفته پیش، بازار خودرو با انتشار اخبار مربوط به افزایش درگیری‌های منطقه‌ای کار خود را با هیجان بالا آغاز کرد. افزایش قیمت‌ها تا میانه هفته ادامه داشت، اما با رسیدن به روز سه‌شنبه، روند بازار نزولی شد و در نهایت روز چهارشنبه قیمت خودرو با شیب بیشتری کاهش یافت. بازار خودرو از آغاز روند معاملات امروز تا به این لحظه افت‌وخیز چندانی ندارد و اغلب محصولات داخلی و مونتاژی بازار بدون تغییر درحال خرید و فروش هستند.

با توجه به قیمت‌های وب‌سایت کارنامه، بازار خودروهای داخلی و مونتاژی نسبت به هفته گذشته نوسانی ندارد.

قیمت خودروهای داخلی

قیمت خودروهای داخلی امروز تغییری نسبت به روزهای گذشته ندارد.

کوییک S دنده‌ای با مدل 1403 یکی از ارزان‌ترین هاچ‌بک‌های بازار داخلی به شمار می‌رود که تغییری نسبت به روز گذشته ندارد و به نرخ 445 میلیون تومان به فروش می‌رسد.

شاهین G با مدل 1403، سدان لوکس تولیدی شرکت سایپا، تا به این لحظه افت‌وخیزی نداشته و با 780 میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

سمند سورن پلاس بنزینی از رقبای پژو پارس در بین محصولات ایران‌خودرو است که به قیمت 760 میلیون تومان معامله می‌شود.

پژو پارس LX TU5 یکی از محصولات محبوب بازار داخلی به شمار می‌رود که حاشیه‌های مربوط به آن از سال گذشته برطرف نمی‌شود و هم‌اکنون با همان نرخ 886 میلیون تومان به فروش می‌رسد.

جک J4 آپشنال ارزان‌ترین خودرو مونتاژی کرمان‌موتور است که از ابتدای امروز بدون تغییر و با 905 میلیون تومان به فروش می‌رسد.

ام‌وی‌ام X33 کراس یکی از جدیدترین محصولات مدیران خودرو و فیس‌لیفت X22 Pro به شمار می‌رود که هیچ نوسانی نسبت به روز گذشته نداشته و به قیمت یک میلیارد و 95 میلیون تومان معامله می‌شود.

جک S5 نیوفیس یکی از محبوب‌ترین محصولات کرمان موتور محسوب می‌شود که هیچ تغییری پیدا نکرده و با قیمت یک میلیارد و 710 میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

فیدلیتی پرایم نیو 5 نفره یکی از کراس‌اوورهای محبوب بهمن موتور است که این محصول نیز همانند دیگر خودروهای بازار با همان نرخ یک میلیارد و 970 میلیون تومانی هفته گذشته به فروش می‌رسد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها