افتخاری دیگر در کارنامه مجموعه پگاه زنجان:

کسب تاییدیه شرکتهای دانش بنیان توسط مجموعه شیر پاستوریزه پگاه زنجان

تاییدیه شرکتهای دانش بنیان توسط مجموعه شیر پاستوریزه پگاه زنجان کسب شد.

کسب تاییدیه شرکتهای دانش بنیان توسط مجموعه شیر پاستوریزه پگاه زنجان

 

به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع شیر ایران (پگاه)،محمدحسین عباسی مدیرعامل شرکت شیر پاستوریزه پگاه زنجان با اعلام این خبر افزود: این تأییدیه از سوی کارگروه ارزیابی شرکتها و موسسات دانش بنیان زیر نظر معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری برای این مجموعه صادر شده است.

مدیرعامل شرکت پگاه زنجان همچنین در ادامه گفت: این مجموعه با پیوند علم و صنعت و مدیریت و توسعه سازمان با بهره گیری از منابع و تجارب خود توانسته است با نوآوری و تولید محصولات بر پایه آب ماست، چالش و تهدید زیست محیطی را به فرصت خلق محصولات سودمند جدید بر پایه دانش بنیان و ایجاد ارزش افزوده برای مجموعه دست یابد.

در ادامه اضافه کرد: این موفقیت حاصل رهنمود های سازنده دکتر باروتکوب مدیرعامل شرکت صنایع شیر ایران(پگاه) و زحمات و تلاشهای شبانه روزی همکاران حوزه تحقیق و توسعه صنایع شیر ایران، معاونین، مدیران و پرسنل متخصص و متعهد شرکت پگاه زنجان محقق گردیده است.

شایان ذکر است نهادهای علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان وابسته به ریاست‌جمهوری شامل بخش های تخصصی ستاد نانو، صندوق حمایت از پژوهشگران و نوآوران وابسته به نهاد ریاست جمهوری هستند و تحت نظر معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان فعالیت دارند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها