این زورگیرها فقط از اتباع سرقت می کردند

فرمانده انتظامی شهرستان طرقبه و شاندیز از شناسایی و دستگیری عوامل یک گروه زورگیری در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ بهنام اویسی در تشریح جزئیات این پرونده گفت: با اعلام خبری مبنی بر  زورگیری یک دستگاه گوشی همراه و وجه نقد از یک تبعه خارجی در اطراف شهرستان شاندیز با توسل به زور و ضرب و شتم، بلافاصله پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستورکار پلیس قرار گرفت.

این مقام انتظامی شهرستان طرقبه و شاندیز افزود: مأموران انتظامی با اشراف اطلاعاتی چهار متهم این پرونده را شناسایی کردند. در تحقیقات بعدی این پرونده نیز مشخص شد که متهمان اقدامات مجرمانه خود را با یک دستگاه خودرو پراید سرقتی انجام می دهند.

پیگیری های این پرونده ادامه داشت تا اینکه سارقان سوار بر خودرو سرقتی در یکی از خیابان های مشهد شناسایی و این افراد با هماهنگی مقام قضایی در عملیاتی ضربتی دستگیر  شدند.

سرهنگ اویسی ادامه داد: متهمان دستگیر شده ابتدا منکر هرگونه بزهکاری از سوی خود بودند؛ اما در مواجهه با ادله و مستندات پلیسی به ناچار لب به بیان حقیقت گشودند و به زورگیری های خشن خود با ایراد ضرب و شتم اعتراف کردند.

متهمان سپس اموال مسروقه شاکی پرونده را تحویل پلیس دادند. چهار متهم به دام افتاده پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند و تحقیقات در این باره از آن ها ادامه دارد.

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها