با گذشت ۲۴ ساعت؛

شماره های پاسخگویی به سوالات جاماندگان یارانه ها در دسترس نیست

در حالی روز گذشته وزارت رفاه طی اطلاعیه‌ای از راه‌اندازی شماره‌های پاسخگویی برای رفع دغدغه‌های مردم در خصوص موضوع مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها خبر داد که با گذشت ۲۴ ساعت همچنان این شماره‌ها در دسترس قرار ندارد.

در ادامه اجرای طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها از سوی دولت سیزدهم و همچنین پرداخت یارانه‌های نقدی ( 300 و 400 هزار تومانی) به خانواده‌ها و گلایه برخی از خانواده‌ها نسبت به عدم دریافت یارانه‌های اشاره شده، وزارت رفاه روز گذشته در اطلاعیه‌ای از  راه‌اندازی شماره‌های پاسخگویی برای رفع دغدغه‌های مردم در خصوص موضوع مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها خبر داد.

در این اطلاعیه همچنین آمده:  افرادی که به‌هرنحوی از سال 93 به بعد برای یارانه‌ها ثبت‌نام نکرده و یا از قلم افتاده بودند، لازم است در سامانه‌ای که قرار است سازمان هدفمندی یارانه‌ها در دسترس قرار دهد ثبت‌نام کنند؛ جزئیات بیشتر در این زمینه در اختیار سازمان هدفمندی قرار دارد.

افرادی که به‌هرنحو به دهک‌بندی خود اعتراض دارند می‌توانند از طریق سامانه جامع رفاه ایرانیان در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به‌آدرس https://hemayat.mcls.gov.ir اعتراض خود را ثبت کنند و اگر اطلاعات اعلامی تأیید شود یارانه آنها جبران خواهد شد.

شماره تلفن  0216369  و شماره گویای  09200006369  مربوط به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای پاسخگویی به سؤالات در این زمینه در اختیار مردم گذاشته می‌شود.

در حالی از روز گذشته این دو شماره از سوی وزارت رفاه اعلام شده است که هر دو شماره در حال حاضر اشتغال و در دسترس قرار ندارند./تسنیم

ارسال نظر

یادداشت

آخرین اخبار

پربازدید ها