جزئیات چاقوکشی خونین میان دانش آموزان مدرسه ادیب در بندرعباس

اختلاف میان تعدادی از دانش‌آموزان مدرسه ادیب در بندرعباس به قمه‌کشی منجر شد و در این میان مدیر و معاون مدرسه قربانی این حادثه شدند.

این حادثه حدود ساعت 4بعدازظهر سه‌شنبه گذشته در حیاط مدرسه ادیب شهر بندرعباس رخ داد. آن روز سرایدار مدرسه متوجه 2پسر نوجوان شد که از بالای دیوار مدرسه به حیاط پریدند. همزمان جوان دیگری نیز وارد مدرسه شد و همگی با یکی از دانش‌آموزان درگیر شدند. سرایدار ماجرا را به مدیر و معاون مدرسه اطلاع داد و آنها  خود را به حیاط رساندند و به سمت 3پسری رفتند که وارد آنجا شده بودند. لحظاتی بعد اما بین آنها درگیری رخ داد و یکی از پسران با قمه به معاون و مدیر مدرسه حمله و آنها را مجروح کرد و پس از آن هر سه نفر پا به فرار گذاشتند. فرمانده انتظامی بندرعباس با بیان جزئیات بیشتری از این حادثه گفت: حادثه مدرسه شهید ادیب مربوط به درگیری و اختلاف دانش‌آموزان همان مدرسه باهم بوده است و نمی‌توان گفت این افراد اراذل ‌و اوباش هستند.

سرهنگ تیمور دولتیاری ادامه داد:‌ آن روز 2 نفر از دانش‌آموز متوسطه شهید ادیب که با هم پسرخاله هستند، به همراه فرد دیگری که دانشجو بود، پس از ورود به مدرسه با یکی از دانش‌آموزان بر سر اختلافی که از قبل داشتند درگیر شدند. نزاع آنها بالا گرفت و در همین هنگام معاون و مدیر مدرسه برای میانجیگری به حیاط آمدند. فرد دانشجو اما چاقوی بزرگی به همراه داشت که پس از درگیری با معاون و مدیر مدرسه، ضرباتی به آنها زد. به‌گفته وی، با گزارش ماجرا به پلیس، مأموران راهی محل حادثه شدند و با شناسایی ضاربان، آنها را که 15تا 18ساله هستند دستگیر کردند. در همین حال ذاکری، معاون مدرسه که در این حادثه از ناحیه دست مجروح شده می‌گوید: ساعت ۴ بعدازظهر بود که سرایدار به ما اطلاع داد 3-2 نفر با لباس‌هایی که مناسب هم نبوده (شلوارک و تی شرت) وارد مدرسه شده‌اند. من و مدیر مدرسه به سمت آنها رفتیم اما یکی از آنها چاقویی از لباسش بیرون آورد و به سمت مان حمله و با ضربات چاقو و قمه ما را مجروح کرد. پس از آن سرایدار با ۱۱۰ تماس گرفت اما آنها فرار کردند.

وی ادامه داد:‌ مدیر مدرسه را که از ناحیه کمر، گردن و دست به‌شدت مجروح شده  با کمک معلمان به بیمارستان رساندیم. من همان جا دستم بخیه زده شد، اما مدیر مدرسه تحت عمل جراحی قرار گرفت و در بیمارستان بستری است. براساس این گزارش، آقای مدیر پس از 2 روز بستری بودن در بیمارستان بهبود نسبی یافته و وضعیت نسبتا مناسبی دارد اما باید تحت عمل جراحی دیگری قرار گیرد و به‌نظر می‌رسد که تاندون دست وی پاره شده است.

وبگردی

    ارسال نظر

    یادداشت

    آخرین اخبار

    پربازدید ها