سرقت هزار میلیاردی از گاوصندوق خانه مرد تهرانی

رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری سارقی خبر داد که از مخفیگاه وی، هزار میلیارد ریال اسناد و اموال مسروقه کشف شد.

  سرهنگ کارآگاه "سیدعلی شریفی" بیان داشت: پرونده ای با موضوع سرقت از گاو صندوق منزلی به پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران ارجاع شد که شاکی که یک مرد بود اظهار  داشت اموالی از قبیل: نیم کیلو گرم طلا 18عیار، 18 سکه تمام بهار آزادی، 25 میلیون ریال وجه نقد، 23 فقره سند ملکی، اسناد خودرو و از داخل گاوصندق منزلش سرقت شده است. 

به گزارش رکنا، وی با اشاره به اینکه کارآگاهان پایگاه دوم پلیس آگاهی در پالایش اطلاعات به دست آمده به یکی از مالکان ساختمان مظنون شدند، ابراز داشت: در بررسی های پلیسی مشخص شد که این فرد قصد دریافت 250 میلیارد ریال وام بانکی دارد.

کشف اسناد و اموال هزار میلیاردی

رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران افزود: پس از هماهنگی های قضائی متهم در منزلش دستگیر و اسناد مالکیت مال باخته از مخفیگاه وی کشف شد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهم به فروش اموال با ارزش مال باخته معترف شد، ادامه داد:  با توجه به اموال کشف شده از این مکان، متهم به 12 فقره سرقت منزل اعتراف کرد.

سرهنگ شریفی در پایان خاطر نشان کرد: کارشناسان ارزش ریالی اسناد و  اموال کشف شده از مخفیگاه متهم را بیش از هزار میلیارد ریال بر آورد کرده اند.

وبگردی

    ارسال نظر

    یادداشت

    آخرین اخبار

    پربازدید ها