تصادف مرگبار پژو ۲۰۷ در جاده ورامین/ انتقال مصدومان با بالگرد + تصاویر

سخنگوی آتش‌نشانی تهران از تصادف مرگبار پژو ۲۰۷ با کامیونت در جاده ورامین خبر داد.

سید جلال ملکی با اعلام خبر تصادف مرگبار در جاده ورامین، درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت 9:45 صبح روز (9 مهر) یک مورد حادثه تصادف در جاده ورامین، به سمت تهران، مقابل دوربرگردان محله طالب‌آباد به سامانه 125 آتش‌نشانی تهران اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان دو ایستگاه آتش‌نشانی به عنوان نیروی کمکی به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران با بیان اینکه محل حادثه خارج از حوزه استحفاظی آتش‌نشانی تهران بود، افزود: عوامل آتش‌نشانی قرچک نیز در محل حادثه حضور داشتند و مشغول عملیات بودند.

وی تصریح کرد: در محل حادثه مشاهده شد یک دستگاه خودروی سواری پژو 207 با پنج سرنشین، حین حرکت، به دلیل نامشخصی به شدت با قسمت عقب یک دستگاه کامیونت برخورد کرده است.

سخنگوی آتش‌نشانی تهران با اشاره به متلاشی شدن خودروی پژو 207، ادامه داد: پیش از رسیدن آتش‌نشانان تهرانی، هر پنج مصدوم شامل دو خانم و سه آقا از خودرو خارج شده بودند که پس از معاینات لازم مشخص شد خانمی حدوداً 27 ساله بر اثر شدت جراحات وارده جان باخته است.

وی عنوان کرد: وضعیت دو نفر از مصدومان نیز بسیار وخیم بود که با توجه به نیاز فوری به اعزام این افراد، هماهنگی لازم صورت گرفت و مصدومان پس از حضور یک دستگاه بالگرد، به مراکز درمانی منتقل شدند.

به گفته ملکی، در نهایت محل حادثه برای بررسی علت تحویل عوامل پلیس راهور شد و عملیات در ساعت 10:28 به پایان رسید.

14000709141455401237268710

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها