دستگیری اعضای باند سرقت تجهیزات معدن در طبس

جانشین فرمانده انتظامی طبس از دستگیری اعضای باند سارقان حرفه‌ای تجهیزات معادن زغال‌سنگ در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ جواد عباسی اظهار داشت: با وقوع چند فقره سرقت تجهیزات استخراج زغال‌سنگ واقع در شهرستان طبس، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس آگاهی طبس با انجام اقدامات تخصصی پلیسی و گشت‌زنی هدفمند در این شهرستان به یک سواری پژو پارس دارای سه سرنشین مشکوک شدند و پس از شناسایی دقیق خودرو آن را متوقف کردند.

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان طبس گفت: ماموران با هماهنگی مقام قضایی در بازرسی از این خودرو تعدادی سیم کابل برق، آچارآلات همچنین ابزار کاربردی در معدن را که به طرز ماهرانه داخل خودرو جاساز شده بود؛ کشف کردند.

وی بیان کرد: متهمان ابتدا اظهارات خود منکر هرگونه اتهامی شدند ولی در نهایت با روبه‌رو شدن شواهد موجود و ارائه مستندات توسط ماموران، به ناچار لب به اعتراف گشودند و به سرقت از معادن استخراج زغال‌سنگ با ارزش یک میلیارد ریال اعتراف کردند.

سرهنگ عباسی با اشاره به اینکه سارقان دستگیر شده به همراه پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند افزود: نیروی انتظامی با مجرمان، سارقان و افرادی که به هر نوع بخواهند باعث سلب آسایش عمومی و امنیت شهروندان شوند برخورد قاطع و قانونی می‌کند و اجازه جولان به آنان نخواهد داد./ایرنا

 

ارسال نظر

یادداشت

روی خط رسانه

آخرین اخبار

پربازدید ها